slide
Outstanding Agents. Outstanding Results. DIVA staat voor ‘Ster’: wij willen dan ook uitblinken in optimale service en kwaliteit
Sold

Sold: Siennastraat 117, 1339 BH Almere

€380,000
Type of residence House, single-family house, terraced house
Plot size 142 m²
Liveable area 115 m²
Acceptance By consultation
Status Sold

Note

General

Staat Makelaars biedt aan: Siennastraat 117 in Almere middels een vraagprijs.

Aan de rand van de kleurrijke Regenboogbuurt, nabij de Evenaar, ligt deze leuke eengezinswoning. Naast een riante woonkamer en zeer ruime tuin, heeft de woning 4 slaapkamers en een badkamer.

De woning is gelegen aan een brede woonstraat met ruime parkeergelegenheid en vrij uitzicht, nabij het centrum van Almer... More info
  • Features

    All characteristics
    Type of residence House, single-family house, terraced house
    Construction period 1996
    Status Sold
  • Location

Features

Offer
Reference number 00590
Asking price €380,000
Status Sold
Acceptance By consultation
Last updated 14 October 2023
Construction
Type of residence House, single-family house, terraced house
Type of construction Existing estate
Construction period 1996
Roof materials Bitumen
Rooftype Flat
Certifications Energy performance advice
Isolations Insulated glazing
Surfaces and content
Plot size 142 m²
Floor Surface 115 m²
Content 386 m³
External surface area storage rooms 8 m²
Layout
Number of floors 3
Number of rooms 5 (of which 4 bedrooms)
Number of bathrooms 1 (and 1 separate toilet)
Garden
Type Back yard
Orientation North east
Has a backyard entrance Yes
Condition Normal
Energy consumption
Energy certificate B
Boiler
Type of boiler Intergas compact
Heating source Gas
Year of manufacture 2020
Combiboiler Yes
Boiler ownership Rented
Features
Water heating Central heating system
Heating Central heating
Ventilation method Mechanical ventilation
Kitchen facilities Built-in equipment
Bathroom facilities Bath, Shower, Sink, Toilet
Has fibre optical cable Yes
Garden available Yes
Has an internet connection Yes
Has a storage room Yes
Has ventilation Yes
Cadastral informations
Almere B 731
Area 142 m²
Range Entire lot
Ownership Full ownership

Description

Staat Makelaars biedt aan: Siennastraat 117 in Almere middels een vraagprijs.

Aan de rand van de kleurrijke Regenboogbuurt, nabij de Evenaar, ligt deze leuke eengezinswoning. Naast een riante woonkamer en zeer ruime tuin, heeft de woning 4 slaapkamers en een badkamer.

De woning is gelegen aan een brede woonstraat met ruime parkeergelegenheid en vrij uitzicht, nabij het centrum van Almere-Buiten. De woning ligt in een kindvriendelijke wijk en op slechts 1 minuut loopafstand van de supermarkt, diverse scholen, peuterspeelzalen en de bushalte. Het NS station, zwembad, gezondheidscentrum en winkelcentrum Doemere liggen in de directe omgeving van de woning. Vanuit hier bevindt u zich tevens op korte afstand van de snelwegen A6/ A27, dus u bent zo in bv. Lelystad, Amsterdam of Utrecht.

Ground floor

Begane grond
Entree met in de hal toegang tot de meterkast, toilet met fontein, trapkast en trapopgang naar de eerste verdieping. Via de hal komt u in de woonkamer welke is voorzien van een stoere houten vloer.

De achtertuin is zeer riant en +/- 17 meter diep! Hierdoor kunt u tijdens de zomermaanden de hele dag genieten van de zon. Er bevindt zich een houten berging (met elektra en waterpunt), voorzien van elektra en een achterom. Er bestaat de mogelijkheid om achterin de tuin een garage te bouwen. Hierdoor creëert u nog meer extra's in deze al fantastische woning!

De keuken ligt aan de voorzijde van de woning, deze is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Rustig uitkijkend op het vrije plantsoen terwijl u een het koken bent is hier van toepassing.

Eerste verdieping
Overloop met toegang tot twee riante slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers zijn woning breed opgezet waarvan er één aan de voorkant (met frans balkon) en één aan de achterkant gelegen.

De betegelde badkamer is voorzien van een tweede toilet, douche, ligbad en wastafel.

Tweede verdieping:
Overloop met toegang tot weer twee riante slaapkamers aan de voor en achterkant van de woning. Een aparte ruimte voor de wasmachine/droger en cv-ketel zorgt voor die extra opbergruimte.

Bijzonderheden:
- Riante woning met vier slaapkamers
- Mogelijkheid tot het creëren van een garage
- Aparte wasruimte
- Royale diep tuin 17 meter
- Alle voorzieningen binnen handbereik
- Aanvaarding in overleg

ZonZone

Close

Recently viewed