slide
Outstanding Agents. Outstanding Results. DIVA staat voor ‘Ster’: wij willen dan ook uitblinken in optimale service en kwaliteit
Sold

Sold: Asterstraat 31, 4613 AE Bergen op Zoom

€239,000
Type of residence House, single-family house, corner house
Plot size 210 m²
Liveable area 110 m²
Acceptance By consultation
Status Sold

Note

General

Rustig wonen in verrassende woning!

In een kindvriendelijke buurt in de wijk Tuinwijk vindt u deze uitgebouwde hoekwoning met garage! Winkels, scholen, kinderopvang en sporthal zijn allemaal in de directe omgeving te vinden. Wie wil dat nu niet?!

In een blok van vier woningen staat deze hoekwoning met ruime voortuin, die zorgt voor voldoende privacy. Bij binnenkomst stapt u direct in de r... More info
  • Features

    All characteristics
    Construction period 1981
    Status Sold
  • Location

Features

Offer
Reference number 06152
Asking price €239,000
Upholstered Not furnished
Furnishing Unfurnished
Status Sold
Acceptance By consultation
Last updated 03 April 2021
Construction
Type of construction Existing estate
Construction period 1981
Roof materials Bitumen, Tiles
Rooftype Flat
Certifications Energy performance advice
Isolations Cavity wall, Insulated glazing, Roof
Surfaces and content
Plot size 210 m²
Effective area 110 m²
Living area 43.6 m²
Kitchen area 11.68 m²
Content 381 m³
Mapping
Number of floors 2
Number of rooms 4 of which (3 bedrooms)
Number of bathrooms 1 (and 1 separate toilet)
Garden
Type Front yard
Orientation South west
Condition Normal
Garden 2 - Type Back yard
Garden 2 - Orientation North east
Garden 2 - Condition Normal
Energy consumption
Energy certificate C
Boiler
Type of boiler Vaillant Ecotec Classic
Heating source Gas
Year of manufacture 2020
Boiler ownership Owned
Features
Water heating Central heating system
Heating Central heating, Fireplace
Bathroom facilities Shower, Sink, Toilet, Washingmachine connection
Parking Detached stone
Has a fireplace Yes
Has a flue tube Yes
Garden available Yes
Has a garage Yes
Has a storage room Yes
Has a skylight Yes
Has ventilation Yes
Cadastral informations
Bergen op Zoom K 1729
Area 210 m²
Range Entire lot
Ownership Full ownership

Description

In een blok van vier woningen staat deze hoekwoning met ruime voortuin, die zorgt voor voldoende privacy. Bij binnenkomst stapt u direct in de royale hal, waar voldoende ruimte is voor de jassen en schoenen. Leuk detail is het “spiek” raam wat een kijkje in de keuken geeft. Bij het binnenkomen van de woonkamer valt direct de ruimte op door de prachtige uitbouw met lichtkoepel. Het zal nog lastig kiezen worden waar u de zithoek zult plaatsen… Doet u dit bij de dubbele tuindeuren, met uitzicht over de achtertuin of gezellig bij de royale haardpartij? De keuze is aan u. Als u van koken houdt en voldoende werkruimte wenst dan zit u hier goed in deze openkeuken. De verdieping is ingedeeld met 2 royale slaapkamers, een derde slaap-/werk-/studeerkamer met vaste bergkast en een geheel vernieuwde badkamer met o.a. een royale douchecabine en tweede toilet. De beschutte achtertuin biedt veel privacy en geeft toegang tot de vrijstaande garage. In de garage, die voorzien is van elektra, heeft u voldoende plaats voor het parkeren van uw auto. Wel zo handig voor de koude wintermaanden. Ook aan de fietsen is gedacht die in gesloten overdekte berging aan de zijkant van de woning kunnen worden geplaatst. Kortom een verrassende woning in het zeer geliefde Tuinwijk!

Nieuwsgierig?! Maak gerust een afspraak voor een bezichtiging!

Pluspunten:
+ Royale woonkamer!
+ Vrijstaande garage!
+ Instapklaar!
+ Gelegen in het geliefde Tuinwijk!

Ground floor

Hal
Wat een fijne binnenkomst in deze ruime hal met “spiek” raam richting de keuken. De hal geeft toegang tot de meterkast, de trapopgang, het toilet, een ruime berging/trapkast en de woonkamer met openkeuken.
De hal is afgewerkt met een PVC-vloer, deels behangen en deels houtenlambrisering wanden en een gespoten plafond.

Woonkamer
Aan ruimte geen gebrek in de woonkamer. Dat komt door de royale uitbouw met lichtkoepel en dubbele openslaande tuindeuren. De lichte woonkamer is sfeervol mede door de flinke haardpartij waar u s’-avonds heerlijk bij kunt zitten.
De woonkamer is afgewerkt met een PVC-vloer, spachtelputz wanden en een gespoten plafond.

Keuken
Zéér ruime, enigszins gedateerde keuken in U-opstelling. Er is meer dan voldoende werkruimte voor het bereiden van uw maaltijden. De keuken is voorzien van een dubbele spoelbak, koelkast, oven en afzuigkap.
De keuken is afgewerkt met een PVC-vloer, houten lambrisering wanden en een houten schroten plafond.

Toilet
Het eenvoudige toilet is netjes en is voorzien van een duoblok toilet en fonteintje.
Het toilet is afgewerkt met een PVC-vloer, deels betegelde wanden en een gespoten plafond.

First floor

Overloop
Overloop met vaste bergkast, waar tevens de CV-combiketel hangt, geeft toegang tot de drie slaapkamers en de badkamer.
De overloop is afgewerkt met vloerbedekking, behangen wanden en een gespoten plafond.

Slaapkamer 1
De aan de achterzijde gelegen slaapkamer van circa 12m2 vloeroppervlakte is goed te gebruiken als ouderslaapkamer en geeft uitzicht over de achtertuin.
De kamer is afgewerkt met vloerbedekking, behangen wanden en een gespoten plafond.

Slaapkamer 2
Fijne slaapkamer gelegen aan de voorzijde van de woning. Met een vloeroppervlakte van 11,5 m2 heeft u voldoende ruimte voor een royale kledingkast en een tweepersoonsbed.

Slaapkamer 3
Aan de voorzijde van de woning treft u deze kamer aan die zich ideaal leent als werk-/studeerkamer. De kamer is voorzien van een zeer ruime vaste kast/berging.

Badkamer
Wat een heerlijk moderne badkamer in hedendaagse kleurstelling, waarbij de wasmachine praktisch en netjes kan worden geplaatst. De ruimte is voorzien van een royale douchecabine, wandcloset, handdoekenradiator, enkele wastafel en wasmachine aansluiting
De badkamer is afgewerkt met vloertegels, betegelde wanden en een gestuukt plafond.

Garden

Voortuin
Nette voortuin voorzien van groene plantenborders. Door de diepte van de tuin wordt er extra privacy gegeven aan de woning. De tuin geeft toegang tot de fietsenberging aan de zijkant van de woning.

Achtertuin
Leuke achtertuin (afmeting circa 5 x 6) met aan de zijkanten plantenbordes en een ruim terras waar u heerlijk privacy vol kunt genieten op zonnige dagen.

Details

Garage
Aan de achterzijde van de woning treft u de garage (circa 5,65 x 3,00) aan die los staat van de woning. De garage is voorzien van elektra.

Berging
Wilt u uw fietsen droog en veilig plaatsen dat kan in de berging aan de zijkant van de woning. De berging geeft voldoende bergruimte naast de fietsen.

Floor plans

Extra

ZonZone

Close

Recently viewed