Description
Starters opgelet! Licht en betaalbaar 2-kamer appartement met prachtig uitzicht.
LOOPT U EVEN MEE?
We arriveren bij een gemeenschappelijke hal met bel en intercom. We nemen de lift naar de achtste verdieping en arriveren bij de voordeur. Entree met bergruimte en meterkast. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, zoals een oven, afzuigkap, vaatwasser en 4-pits gaskookplaat. Tevens is de keuken voorzien van losse apparatuur, zoals de koel-vriescombinatie, wasmachine, magnetron en biedt de keuken toegang tot het balkon. We lopen terug naar de hal en vinden daar de toegang tot de slaapkamer en de splinternieuwe badkamer (2023) voorzien van een zwevend toilet, wastafel, inbouwspotjes, regendouche met handdouche, drain, tevens zijn alle leidingen en het elektra in de badkamer vernieuwd. Verder is er via de hal ook toegang tot de woonkamer. De woonkamer en de slaapkamer hebben beide een grote raampartij met veel lichtinval!
In de onderbouw heb je de beschikking over een circa 8 m² ruime (fietsen)berging met elektra.
KEN JE DE OMGEVING AL?
Dit appartement (1968) is gelegen in een net en rustig appartementencomplex in de buurt Wijkerbaan, op vijf minuten fietsen van het centrum. Vanaf het balkon heb je fraai vrij uitzicht op een deel van Beverwijk. Grenzend aan het complex bevindt zich een winkelcentrum met een supermarkt, winkels, restaurantjes en diverse andere voorzieningen. Kinderopvang en scholen vind je op loopafstand. Sportfaciliteiten zijn lopend of per fiets bereikbaar. Het openbaar vervoer is prima, met de bushalte op loopafstand en het NS-station en Heemskerk op korte fietsafstand. Snelwegen naar onder meer Haarlem, Schiphol, Alkmaar en Amsterdam zijn vlot bereikbaar.
Balcony
Ja, deze is gelegen op het Zuid-Westen.
Details
- Een ideaal betaalbaar appartement op een fijne locatie;
- Zowel het appartement als het complex zijn goed onderhouden;
- Balkon met vrij uitzicht;
- Energielabel: C;
- Ideale ligging ten opzichte van alle voorzieningen;
- Winkelcentrum Wijkerbaan met o.a. de Albert Heijn, Vinatic slijterij, Keurslager Marcel Dekker, Bloemisten de Eeuwige Lente, Bakkerij Goemans etc. naast de deur;
- Voldoende gratis parkeergelegenheid rond de woning;
- Prima openbaar vervoer;
- Het strand is binnen 10 minuten te bereiken met de auto;
- Uitvalswegen vlot bereikbaar;
- Lift aanwezig.