slide
Outstanding Agents. Outstanding Results. DIVA staat voor ‘Ster’: wij willen dan ook uitblinken in optimale service en kwaliteit

For sale: Anthon van der Horstlaan 15, 3752 VK Bunschoten-Spakenburg

€500,000
Type of residence House, single-family house, terraced house
Plot size 149 m²
Liveable area 114 m²
Acceptance By consultation

Note

General

Een huis waar je binnenkomt en meteen voelt: dit klopt. De Anthon van der Horstlaan 15 is zo’n woning die je verrast met ruimte, licht en een fijne, verzorgde uitstraling.

De woonkamer aan de voorzijde wordt gekenmerkt door de erker, die niet alleen zorgt voor extra ruimte maar vooral voor een prettige lichtinval. Hier zit je heerlijk, met uitzicht op de straat en een gevoel van openheid dat... More info
  • Features

    All characteristics
    Type of residence House, single-family house, terraced house
    Construction period 1974
  • Location

Features

Offer
Reference number 07510
Asking price €500,000
Upholstered Not furnished
Furnishing Unfurnished
Acceptance By consultation
Construction
Type of residence House, single-family house, terraced house
Type of construction Existing estate
Construction period 1974
Roof materials Tiles
Rooftype Front gable
Isolations Full, Insulated glazing
Surfaces and content
Plot size 149 m²
Floor Surface 114 m²
Living area 18.37 m²
Kitchen area 18.44 m²
Content 392 m³
External surface area storage rooms 15.4 m²
External surface area 18.8 m²
Layout
Number of floors 3
Number of rooms 5 (of which 4 bedrooms)
Number of bathrooms 1 (and 1 separate toilet)
Garden
Type Back yard
Main garden Yes
Orientation West
Has a backyard entrance Yes
Condition Normal
Energy consumption
Energy certificate A
Boiler
Type of boiler Intergas kompakt HRE 2022
Heating source Gas
Year of manufacture 2022
Combiboiler Yes
Boiler ownership Owned
Features
Water heating Central heating system
Heating Central heating, Fireplace, Partial Floor heating
Kitchen facilities Built-in equipment
Bathroom facilities Bath, Sink, Toilet, Washbasin furniture
Has AC Yes
Has a fireplace Yes
Has a flue tube Yes
Garden available Yes
Has roller blinds Yes
Has a storage room Yes
Has a skylight Yes
Has solar panels Yes
Cadastral informations
Cadastral designation Bunschoten F 2378
Area 145 m²
Range Entire lot
Ownership Full ownership
Cadastral designation Bunschoten F 2380
Area 4 m²
Range Entire lot
Ownership Full ownership

Description

Een huis waar je binnenkomt en meteen voelt: dit klopt. De Anthon van der Horstlaan 15 is zo’n woning die je verrast met ruimte, licht en een fijne, verzorgde uitstraling.

De woonkamer aan de voorzijde wordt gekenmerkt door de erker, die niet alleen zorgt voor extra ruimte maar vooral voor een prettige lichtinval. Hier zit je heerlijk, met uitzicht op de straat en een gevoel van openheid dat de hele begane grond versterkt. De indeling is logisch en prettig, waardoor de woning een fijne flow heeft en je moeiteloos van voor naar achter leeft. Alles is keurig onderhouden, wat maakt dat je hier zorgeloos kunt starten.

Aan de achterzijde wacht een echte eyecatcher: de veranda. Dit is geen standaard overkapping, maar een volwaardig verlengstuk van de woning. Dankzij de lichtstraat blijft het binnen mooi licht en met de glazen pui trek je buiten en binnen naadloos naar elkaar toe. Een plek waar je al snel veel tijd doorbrengt, van lange zomeravonden tot knusse momenten in het voor- en najaar. De tuin ligt op het westen, waardoor je hier volop van de middag- en avondzon geniet.

Ook boven merk je dat er aandacht is besteed aan comfort. Het kozijnwerk is recent vernieuwd en voorzien van rolluiken, wat zorgt voor een verzorgde uitstraling en extra gemak. Alles voelt degelijk en goed onderhouden, precies wat je zoekt als je zonder gedoe wilt verhuizen.

Praktisch is het hier ook gewoon goed geregeld. Via de berging loop je zo achterom en direct achter de woning vind je een ruime parkeerplaats, waardoor je altijd dichtbij kunt parkeren.

De ligging maakt het geheel compleet. Je woont hier in een kindvriendelijke buurt met speeltuinen om de hoek, de supermarkt op loopafstand en het centrum van Spakenburg op slechts enkele minuten fietsen. Een plek waar rust en gemak perfect samenkomen.

Zie jij jezelf hier al wonen? Kom dan kijken en ervaar het zelf.

Layout

Via de entree kom je in de hal met meterkast en toiletruimte. Vanuit hier bereik je de ruime woonkamer, waar zich tevens de trapopgang naar de verdieping bevindt. Aan de achterzijde is de open keuken gesitueerd, uitgevoerd in een praktische hoekopstelling. Vanuit de keuken is er directe toegang tot het overdekte terras, wat zorgt voor een prettige verbinding tussen binnen en buiten.

First floor

Overloop met toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. Twee slaapkamers bevinden zich aan de achterzijde en één ruime slaapkamer aan de voorzijde. De badkamer is voorzien van een ligbad met douche, wastafel en toilet.

Second floor

Overloop met opstelplaats voor de wasapparatuur en toegang tot een ruime zolderslaapkamer. Daarnaast is er een aparte berging aanwezig. Dankzij de dakramen aan beide kanten is de slaapkamer prettig licht en goed bruikbaar.

Garden

De fraai aangelegde achtertuin is onderhoudsvriendelijk en biedt volop privacy. Dankzij de ligging op het westen geniet je hier van de middag- en avondzon. De overkapping met glazen schuifwanden vormt een sfeervolle buitenruimte waar je het hele jaar door comfortabel kunt zitten. Achterin bevindt zich een praktische stenen berging en er is toegang tot een ruim parkeerterrein.

Details

- 10 zonnepanelen

Brochure(s) and other documents

ZonZone

Close

Recently viewed