slide
Outstanding Agents. Outstanding Results. DIVA staat voor ‘Ster’: wij willen dan ook uitblinken in optimale service en kwaliteit
Sold

Sold: Zonstraat 56, 7553 DZ Hengelo

€279,500
Type of residence House, single-family house, semi-detached house
Plot size 193 m²
Liveable area 95 m²
Acceptance By consultation
Status Sold

Note

General

In de wijk “Tuindorp-Zuid” aan een van de leukere straatjes van Hengelo ligt deze karakteristieke en uitgebouwde 2-onder-1 kapper met erker. De woning is altijd netjes onderhouden, heeft mechanische ventilatie en de goede isolatie blijkt uit het energielabel C. Er is een lichte woonkamer met aansluitend de woonkeuken en er zijn vier slaapkamers. Aan de achterzijde bevindt zich een ruime vrijsta... More info
  • Features

    All characteristics
    Type of residence House, single-family house, semi-detached house
    Construction period 1939
    Status Sold
  • Location

Features

Offer
Reference number 00165
Asking price €279,500
Upholstered Yes
Upholstered Upholstered
Status Sold
Acceptance By consultation
Last updated 22 February 2023
Construction
Type of residence House, single-family house, semi-detached house
Type of construction Existing estate
Construction period 1939
Roof materials Bitumen, Tiles
Rooftype Front gable
Certifications Energy performance advice
Isolations Cavity wall, Insulated glazing, Roof, Wall
Surfaces and content
Plot size 193 m²
Floor Surface 95 m²
Living area 24 m²
Kitchen area 15.23 m²
Content 345 m³
External surface area storage rooms 48 m²
External surface area 5 m²
Layout
Number of floors 3
Number of rooms 5 (of which 4 bedrooms)
Number of bathrooms 1 (and 1 separate toilet)
Outdoors
Location Near highway, Near public transport, Near school, Near shopping center, On a quiet street, Residential area
Garden
Type Front yard
Orientation South west
Condition Well maintained
Garden 2 - Type Back yard
Garden 2 - Main garden Yes
Garden 2 - Orientation North east
Garden 2 - Has a backyard entrance Yes
Garden 2 - Condition Well maintained
Energy consumption
Energy certificate C
Boiler
Type of boiler Remeha Calenta
Heating source Gas
Year of manufacture 2013
Combiboiler Yes
Boiler ownership Owned
Features
Water heating Central heating system
Heating Central heating
Bathroom facilities Shower, Sink, Toilet, Washbasin furniture
Parking Detached stone
Has cable TV Yes
Has fibre optical cable Yes
Garden available Yes
Has a garage Yes
Has a phone line Yes
Has an internet connection Yes
Has a skylight Yes
Has ventilation Yes
Cadastral informations
Hengelo (O) K 2523
Area 193 m²
Range Entire lot
Ownership Full ownership

Description

In de wijk “Tuindorp-Zuid” aan een van de leukere straatjes van Hengelo ligt deze karakteristieke en uitgebouwde 2-onder-1 kapper met erker. De woning is altijd netjes onderhouden, heeft mechanische ventilatie en de goede isolatie blijkt uit het energielabel C. Er is een lichte woonkamer met aansluitend de woonkeuken en er zijn vier slaapkamers. Aan de achterzijde bevindt zich een ruime vrijstaande garage/bijgebouw die voor vele doeleinden geschikt kan zijn.
De locatie is niet alleen mooi maar ook praktisch. Het is een rustige straat met vele vooroorlogse woningen en een speelpleintje aan de overkant. Het centrum van Hengelo is eenvoudige te bereiken en voor de dagelijkse boodschappen en overige voorzieningen kunt u in de directe nabijheid terecht. Diverse winkelcentra zoals het nieuwe winkelcentrum Hart van Zuid zijn nabij. Even een dagje weg? De snelweg is luttele minuten verderop.

Begane grond:
Entree/Hal met trapopgang en toegang tot de woonkamer met kelderkast. Via de brede erker komt het licht prachtig de kamer binnenvallen. De laminaatvloer loopt als een geheel door naar de aansluitende en tuingerichte woonkeuken. Uiteraard v.v. de nodige inbouwapparatuur. Door de uitbouw in 2014 is hier ruimte gecreëerd die uitnodigt om gezellig te tafelen. Ook het moderne toilet alsmede de witgoedruimte zijn tijdens de verbouwing meegenomen.

Eerste verdieping:
Overzichtelijke verdieping waar de overloop toegang geeft tot de badkamer en drie slaapkamers. De grootste kamer is aan de voorzijde gelegen en is voorzien van een inbouwkast. Aan de achterzijde de twee andere kamers waarvan een toegang heeft tot het balkon. De badkamer is in het hart van de verdieping en is volledig betegeld, heeft een douchecabine, wastafelmeubel, designradiator, mechanische afzuiging en er is een tweede toilet aanwezig.

Tweede verdieping:
Met een vaste trap te bereiken volledig afgewerkte verdieping die direct dienst kan doen als vierde (slaap)kamer. Voorzien van een groot dakraam en een met laminaat belegde vloer. De Cv-ketel en mechanische ventilatie unit zijn netjes weggewerkt in een kast.

Buiten:
Aan de voorzijde een leuke siertuin en altijd een gratis parkeerplekje vrij voor de auto (hoewel u deze ook in de garage kunt parkeren). Via de zij- en achterkant is de achtertuin bereikbaar. Deze is fraai aangelegd met een combinatie van sierbestrating en borders met prachtige beplanting en groen.
Achterin bevindt zich een vrijstaande stenen garage/bijgebouw met een oppervlakte van 33m2 en een even grote vliering. Door de aanwezigheid van verwarming, water en elektra biedt dit vele mogelijkheden zoals bijvoorbeeld een gastenverblijf of kantoor/salon aan huis. Met een eigen ingang is zakelijk en prive makkelijk gescheiden te houden.

Bijzonderheden:
- karakteristieke woning
- centraal en rustig gelegen
- energielabel C
- Cv-ketel Remeha Calenta (eigendom 2013)
- uitbouw gerealiseerd in 2014
- vier slaapkamers
- nette tuin op het westen
- bijgebouw geschikt voor diverse doeleinden

Deze presentatie is informatief en geheel vrijblijvend. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.
In de koopakte zal een deponering van 10 % waarborgsom of bankgarantie door de koper worden opgenomen. Voor woningen ouder dan 30 jaar is de ouderdomsclausule van toepassing. Voor woningen gebouwd voor 1993 is de asbestclausule van toepassing.

Brochure(s) and other documents

ZonZone

Close

Recently viewed