slide
Outstanding Agents. Outstanding Results. DIVA staat voor ‘Ster’: wij willen dan ook uitblinken in optimale service en kwaliteit
Sold

Sold: Langebuurt 40, 1911 AW Uitgeest

€275,000
Type of residence House, single-family house, corner house
Plot size 113 m²
Liveable area 79.3 m²
Acceptance By consultation
Status Sold

Note

General

Op een geweldige locatie in een van de oudste straten van ons dorp komt deze leuke karakteristieke jaren 30 hoekwoning met tuin op het westen beschikbaar. De Langebuurt ligt in het hart van het dorp en is een straat die authenticiteit en gezelligheid uitstraalt. Er is een grote variatie aan woningen. Deze woning heeft 3 slaapkamers, een badkamer, zolderverdieping met de mogelijkheid tot het cre... More info
  • Features

    All characteristics
    Type of residence House, single-family house, corner house
    Construction period 1938
    Status Sold
  • Location

Features

Offer
Reference number 05417
Asking price €275,000
Status Sold
Acceptance By consultation
Last updated 10 June 2020
Construction
Type of residence House, single-family house, corner house
Type of construction Existing estate
Construction period 1938
Roof materials Tiles
Rooftype Front gable
Isolations Party insulated glazing
Surfaces and content
Plot size 113 m²
Effective area 79.3 m²
Living area 30 m²
Kitchen area 4.46 m²
Content 354 m³
Mapping
Number of floors 3
Number of rooms 5 of which (4 bedrooms)
Number of bathrooms 1
Outdoors
Location City centre
On a quiet street
Garden
Type Back yard
Orientation West
Has a backyard entrance Yes
Condition Normal
Boiler
Type of boiler Nefit Proline HRC 24 CW4
Heating source Gas
Year of manufacture 2018
Combiboiler Yes
Boiler ownership Owned
Features
Water heating Central heating system
Heating Central heating
Bathroom facilities Shower
Sink
Garden available Yes
Cadastral informations
Ownership Full ownership

Description

Op een geweldige locatie in een van de oudste straten van ons dorp komt deze leuke karakteristieke jaren 30 hoekwoning met tuin op het westen beschikbaar. De Langebuurt ligt in het hart van het dorp en is een straat die authenticiteit en gezelligheid uitstraalt. Er is een grote variatie aan woningen. Deze woning heeft 3 slaapkamers, een badkamer, zolderverdieping met de mogelijkheid tot het creëren van een grote slaapkamer en een tuin op het westen.
Voor de kandidaten die minder bekend zijn met het prachtdorp Uitgeest, wijzen wij op de gunstige ligging in het centrum, vlakbij de bassischool, open lucht zwembad, sportverenigingen, station, winkels, jachthavens en het recreatiegebied rondom het Alkmaarder/Uitgeestermeer. Uitgeest is ook gunstig gelegen ten opzicht van de randstad, duinen en zee. Veel redenen dus om te komen kijken!

Ground floor

Entreehal, meterkast, trapkast en toilet. Vanuit de gang is de toegang tot de ruime woonkamer met karakteristieke erker met glas-in-lood ramen. Er is een elektrische haard. De open keuken is voorzien van 4 pits gaskookplaat, koelkast en afzuigkap. Vanuit de keuken is er toegang naar de achtertuin. De tuin is gelegen op het westen en heeft een stenen berging. Rechts van de woning heb je een eigen achterom; zo kun je eenvoudig je fiets in de berging stallen.

First floor

Op de eerste verdieping is een ruime overloop welke is voorzien van een prachtige glas-in-lood raampartij. Er zijn 3 slaapkamers, allen voorzien van inbouwkasten. De badkamer heeft een douche en een wastafel.

Second floor

Via de vaste trap bereik je de ruime zolderverdieping. Hier is de opstelling van de CV ketel (Nefit 2018). Deze ruimte is nog zelf in te delen. De mogelijkheid is hier om een slaapkamer te creëren. Er komt daglicht binnen via het raam.

Details

• Karakteristieke hoekwoning in het centrum
• Authentieke details zoals glas-in-lood ramen
• Alle voorzieningen in de buurt
• Stenen berging en eigen achterom
• Tuin op het westen
• Woonoppervlakte 79,3 m2
• Inhoud 353,52 m3

Floor plans

Extra

ZonZone

Close

Recently viewed