slide
DIVA Makelaars Landelijk werkzaam, lokaal gespecialiseerd!
DIVA staat voor ‘Ster’:
wij willen dan ook uitblinken in optimale service en kwaliteit
A1-woonkamer.jpg A2-keuken.jpg B1-keuken.jpg C2-woonkamer.jpg C3-woonkamer.jpg C4-woonkamer.jpg C5-woonkamer.jpg C6-woonkamer.jpg D1-slaapkamer.jpg D2-slaapkamer.jpg D3-slaapkamer.jpg D4-slaapkamer.jpg E1-badkamer.jpg E2-Woning.jpg
Verhuurd

Verhuurd: Jacques Veltmanstraat, 1065 EL Amsterdam

€ 1.650,- /mnd
Type object Appartement, bovenwoning
Woonoppervlakte 49 m²
Aanvaarding Per vrijdag 7 april 2023
Status Verhuurd

Notitie

Algemeen

Vlak buiten 'de ring' vinden we Jacques Veltmanstraat, waar we dit prachtige 2-kamer appartement te huur aanbieden!

De woning vinden we op de 3e verdieping en is voorzien van vrijwel alle gemakken, zoals een moderne keuken met inbouwapparatuur en een moderne badkamer met douche en wasmachine. De woonkamer is voorzien van modern meubilair en de slaapkamer is voorzien van grote kledingkast en... Meer informatie
  • Kenmerken

    Alle kenmerken
    Type object Appartement, bovenwoning
    Bouwperiode 1956
    Status Verhuurd
  • Locatie

Kenmerken

Overdracht
Referentienummer 06755
Huurprijs € 1.650,- per maand (incl. servicekosten, gemeubileerd, geïndexeerd)
Borg € 3.300,-
Inrichting Ja
Inrichting Gemeubileerd
Status Verhuurd
Aanvaarding Per vrijdag 7 april 2023
Laatste wijziging Dinsdag 21 maart 2023
Bouw
Type object Appartement, bovenwoning
Woonlaag 3e woonlaag
Soort bouw Bestaande bouw
Bouwperiode 1956
Oppervlaktes en inhoud
Woonoppervlakte 49 m²
Inhoud 165 m³
Indeling
Aantal bouwlagen 1
Aantal kamers 2 (waarvan 1 slaapkamer)
Aantal badkamers 1 (en 1 apart toilet)
Locatie
Ligging Dichtbij openbaar vervoer, In woonwijk, Nabij school
Uitrusting
Badkamervoorzieningen Douche, Wasmachineaansluiting, Wastafel, Wastafelmeubel
Heeft een balkon Ja

Beschrijving

Vlak buiten 'de ring' vinden we Jacques Veltmanstraat, waar we dit prachtige 2-kamer appartement te huur aanbieden!

De woning vinden we op de 3e verdieping en is voorzien van vrijwel alle gemakken, zoals een moderne keuken met inbouwapparatuur en een moderne badkamer met douche en wasmachine. De woonkamer is voorzien van modern meubilair en de slaapkamer is voorzien van grote kledingkast en heerlijk tweepersoonsbed. De twee balkons maken dit appartement helemaal af, dus kom zeker eens kijken!

De Jacques Veltmanstraat is vlakbij de ring-A10 en het openbaar vervoer gelegen. Het stadscentrum van Amsterdam is binnen no-time bereikbaar, zowel per OV als fiets, net als het Rembrandt- en Vondelpark, het World Fashion Centre, diverse scholen, winkels, het Sierplein, horecagelegenheden en bedrijventerreinen.
Sluiten

Recent bekeken