slide
DIVA Makelaars Landelijk werkzaam, lokaal gespecialiseerd!
DIVA staat voor ‘Ster’:
wij willen dan ook uitblinken in optimale service en kwaliteit
Schermafbeelding 2023-05-16 om 17.41.18.png IMG_0235.JPG IMG_0236.JPG IMG_0238.JPG IMG_0239.JPG IMG_0242.JPG IMG_0249.JPG
Verhuurd

Verhuurd: Prins Hendrikkade, 1011 AR Amsterdam

€ 1.600,- /mnd
Type object Appartement, bovenwoning
Perceeloppervlakte 76 m²
Woonoppervlakte 65 m²
Aanvaarding In overleg
Status Verhuurd

Notitie

Algemeen

TE HUUR IN HARTJE CENTRUM: Mooi 2-kamer appartement aan de Prins Hendrikkade, op loopafstand van het Centraal Station en fietsafstand van alle stadsdelen van Amsterdam!

INDELING:
Via het gezamenlijke trappenhuis bereiken we de eerste verdieping. De hal geeft toegang tot alle vertrekken van het appartement. De slaapkamer en de badkamer bevinden zich aan de entreezijde van het appartement. D... Meer informatie
  • Kenmerken

    Alle kenmerken
    Type object Appartement, bovenwoning
    Bouwperiode 1905
    Status Verhuurd
  • Locatie

Kenmerken

Overdracht
Referentienummer 06798
Huurprijs € 1.600,- per maand (incl. servicekosten, gemeubileerd, geïndexeerd)
Borg € 3.200,-
Inrichting Ja
Inrichting Gemeubileerd
Status Verhuurd
Aanvaarding In overleg
Laatste wijziging Vrijdag 26 mei 2023
Bouw
Type object Appartement, bovenwoning
Woonlaag 1e woonlaag
Soort bouw Bestaande bouw
Bouwperiode 1905
Oppervlaktes en inhoud
Perceeloppervlakte 76 m²
Woonoppervlakte 65 m²
Inhoud 162 m³
Indeling
Aantal bouwlagen 1
Aantal kamers 2 (waarvan 1 slaapkamer)
Aantal badkamers 1
Locatie
Ligging Aan vaarwater, Aan water, Dichtbij openbaar vervoer, In centrum, Open ligging

Beschrijving

TE HUUR IN HARTJE CENTRUM: Mooi 2-kamer appartement aan de Prins Hendrikkade, op loopafstand van het Centraal Station en fietsafstand van alle stadsdelen van Amsterdam!

INDELING:
Via het gezamenlijke trappenhuis bereiken we de eerste verdieping. De hal geeft toegang tot alle vertrekken van het appartement. De slaapkamer en de badkamer bevinden zich aan de entreezijde van het appartement. De ruime woonkamer heeft een mooi uitzicht over de Prins Hendrikkade. De keuken is voorzien van al het benodigde apparatuur. Kortom een leuk appartement voor 1 persoon of een stel.

OMGEVING:
In de directe omgeving is er alles te vinden wat het bruisend hart van Amsterdam te bieden heeft! Met het openbaar vervoer (Centraal station ligt op slechts 5 minuten lopen) heeft u de gehele stad binnen handbereik. Binnen een kwartier bent u op het Rembrandtplein en de dam. Daarnaast bent u met de auto in nog geen 10 minuten op de snelweg (A10)!
Sluiten

Recent bekeken