slide
DIVA Makelaars Landelijk werkzaam, lokaal gespecialiseerd!
DIVA staat voor ‘Ster’:
wij willen dan ook uitblinken in optimale service en kwaliteit
B1-Woonkamer.jpg B2-Keuken.jpg B3-Keuken.jpg C2-Woonkamer.jpg C3-Woonkamer.jpg C4-Woonkamer.jpg C5-Balkon.jpg D1-Berging.jpg D2-Hal.jpg D3-Overloop.jpg E1-Badkamer.jpg E2-Badkamer.jpg F1-Slaapkamer1.jpg F2-Slaapkamer1.jpg G1-Slaapkamer2.jpg G2-Slaapkamer2.jpg H1-Overloop2.jpg I1-Kantoor.jpg J1-Slaapkamer3.jpg J2-Slaapkamer3.jpg K1-Dakterras.jpg K2-Dakterras.jpg L1-Hal.jpg L2-Entree.jpg L3-Pand.jpg M1-Omgeving.jpg
Verhuurd

Verhuurd: Boomhazelaaroord, 1112 EA Diemen

€ 1.950,- /mnd
Type object Appartement, bovenwoning, dubbelbovenhuis
Woonoppervlakte 130 m²
Aanvaarding Per maandag 25 september 2023
Status Verhuurd

Notitie

Algemeen

In de kindvriendelijke omgeving van het Boomhazelaaroord in Diemen, bieden wij dit ruime en onlangs gerenoveerde 4-slaapkamer appartement te huur aan! De woning is voorzien van nieuwe inrichting, inclusief prachtige vloer en keuken. In de omgeving is voldoende te doen, met o.a. een zwembad en sportcentrum, maar ook het Amsterdamse stadscentrum is binnen no-time te bereiken met eigen- en/of open... Meer informatie
  • Kenmerken

    Alle kenmerken
    Type object Appartement, bovenwoning, dubbelbovenhuis
    Bouwperiode 1983
    Status Verhuurd
  • Locatie

Kenmerken

Overdracht
Referentienummer 06924
Huurprijs € 1.950,- per maand (incl. servicekosten, gemeubileerd, geïndexeerd)
Borg € 3.900,-
Inrichting Ja
Inrichting Gemeubileerd
Status Verhuurd
Aanvaarding Per maandag 25 september 2023
Laatste wijziging Woensdag 27 september 2023
Bouw
Type object Appartement, bovenwoning, dubbelbovenhuis
Woonlaag 2e woonlaag
Soort bouw Bestaande bouw
Bouwperiode 1983
Oppervlaktes en inhoud
Woonoppervlakte 130 m²
Inhoud 318 m³
Indeling
Aantal bouwlagen 3
Aantal kamers 5 (waarvan 4 slaapkamers)
Aantal badkamers 1 (en 1 apart toilet)
Locatie
Ligging Aan rustige weg, Dichtbij openbaar vervoer, In woonwijk, Nabij school, Nabij snelweg, Vrij uitzicht
Uitrusting
Heeft een balkon Ja

Beschrijving

In de kindvriendelijke omgeving van het Boomhazelaaroord in Diemen, bieden wij dit ruime en onlangs gerenoveerde 4-slaapkamer appartement te huur aan! De woning is voorzien van nieuwe inrichting, inclusief prachtige vloer en keuken. In de omgeving is voldoende te doen, met o.a. een zwembad en sportcentrum, maar ook het Amsterdamse stadscentrum is binnen no-time te bereiken met eigen- en/of openbaar-vervoer.

Indeling:
Deze (drie)dubbele bovenwoning bereiken we via de trap bij voorgelegen parkeerplaats en betreden we via de eigen voordeur. De entreehal geeft direct toegang tot de ruime woonkamer met open keuken, maar we vinden in deze hal ook het separaat toilet en de CV- en bergruimte. De woonkamer is modern ingericht en voorzien van heerlijke loungebank en eethoek. De open keuken is voorzien van alle gemakken, waaronder een (combi)oven en 5-pits gasfornuis. Via schuifpui in de woonkamer is het eerste balkon te betreden, dat een heerlijk vrij uitzicht biedt.

Via de trap in de entreehal, bereikt men de tweede woonlaag. Hier bevinden zich twee zeer ruime slaapkamers, ingericht met heerlijke bedden en ruime (kleding)kasten. Tevens bevindt zich op deze verdieping de wasruimte en moderne badkamer, voorzien van inloopdouche, wasbasin en een tweede toilet. De tweede trap brengt ons naar de derde en bovenste woonlaag. Hier bevinden zich ook twee slaapkamers, waarvan een is ingericht als werk-/studeerkamer en de tweede toegang geeft tot het tweede balkon/dakterras. Deze slaapkamer is eveneens ingericht met een ruim bed en kledingkast.

Omgeving:
Het Boomhazelaaroord vinden we in Diemen, op ca. 5 minuten van Amsterdam. Deze buurt wordt gekenmerkt door spelende kinderen, een goede bereikbaarheid en vele faciliteiten op loopafstand. Zo vinden we in de nabije omgeving verschillende winkels, scholen en recreatiemogelijkheden, zoals een zwembad en sportcentrum. Parkeren kan gratis voor de woning (blauwe zone, 2 uur).

Zoek je toch meer ‘reuring’, dan is het Amsterdamse Centrum of Amsterdam-Zuid in ca. 15 tot 20 minuten bereikbaar per fiets en/of OV, waarna het Oosterpark, Artis of de Zuidas een kwestie van enkele minuten wandelen is. Verschillende uitvalswegen, zoals Ring-A10, de A1 en de A2, zijn op slechts enkele autominuten gelegen en brengen deze woning in verbinding met de rest van het land.

KORTOM, EEN PRACHTIGE GEZINSWONING MET EEN GUNSTIGE LIGGING. ZEKER EEN BEZICHTIGING WAARD!
Sluiten

Recent bekeken