Beschrijving
De ligging van deze leuke gezinswoning is super centraal. Je bent zo bij scholen en winkels en ook het stadscentrum is lopend te bereiken. Lekker even een terrasje pikken op de Grote Markt van Bergen op Zoom of een dagje shoppen. De woning heeft een vrolijke uitstraling en de mooie palmboom heet je alvast welkom. Je komt de in-stap-klare woning binnen in een hal met ruimte voor je jassen en tassen. De woonkamer is tuingericht en heeft aan de achterzijde grote raampartijen en een deur richting de tuin. Aan de voorzijde vind je de gesloten keuken. Vanuit hier heb je een gezellig zicht op de straat. De keuken is eenvoudig en neutraal. Met het doorbreken van de tussenwand kan er hier een open droomkeuken worden gerealiseerd. Op de eerste verdieping tref je drie slaapkamers en de badkamer aan. De badkamer is recent opnieuw betegeld in frisse kleursteling. De drie slaapkamers zijn allemaal van prima formaat. Een echt gezinswoning. Op de tweede verdieping is het mogelijk om een extra slaapkamer te realiseren door het plaatsen van een dakkapel. De wasmachine en droger kunnen hier keurig worden geplaatst, naast de combiketel. De achtertuin is gelegen op het noordoosten en onderhoudsvrij aangelegd. Achterin de tuin is de stenen berging voor al je gereedschap en overige spullen. Gezien de lengte van de tuin hoef je de zon niet te missen.
Ben je nieuwsgierig geworden en wil je de woning in het echt bekijken? Maak dan snel een afspraak!
Pluspunten:
+ In-stap-klaar!
+ 3 tot 4 slaapkamers!
+ Op loopafstand van het stadscentrum!
Wil je de volledige presentatie zien van de woning? Check dan onze eigen site!
Indeling
Entree / Hal:
Prima hal! De hal geeft toegang tot de trap naar de eerste verdieping, de toiletruimte en de woonkamer.
De ruimte is afgewerkt met een eiken houtenvloer, granolwanden en een gespoten plafond.
Toiletruimte:
Keurige toiletruimte welke is voorzien van een duoblok closet en fonteintje.
De ruimte is afgewerkt met een tegelvloer, deels betegelde wanden en een gespoten plafond.
Woonkamer:
Goed formaat woonkamer met aan de achterzijde een groot raam waar je je zithoek kwijt kunt met mooi uitzicht op de achtertuin. Aangrenzend van de keuken kan de eethoek worden geplaatst. Heel handig is de trapkast voor de boodschappenvoorraad.
De ruimte is afgewerkt met een eiken houtenvloer, granolwanden en een gespoten plafond.
Keuken:
Gezellige keuken met houten frontjes. De keuken beschikt over veel werk en opbergruimte. De keuken is voorzien van een afzuigkap en enkele spoelbak. Liever een open keuken? Dat kan! Met een relatief kleine aanpassing is hier open droomkeuken te realiseren.
De ruimte is afgewerkt met een tegelvloer, deels betegelde wanden en een gespoten plafond.
Eerste verdieping
Overloop:
Nette overloop geeft toegang tot drie slaapkamers, de badkamer en de trap naar de tweede verdieping.
De ruimte is afgewerkt met vloerbedekking, behangen wanden en een gespoten plafond.
Slaapkamer 1:
Zeer grote slaapkamer gelegen aan de achterzijde van de woning. De schuinoplopende daklijn zorgt voor een speels effect. Er is meer dan voldoende ruimte voor een royaal tweepersoonsbed en kledingkast.
De ruimte is afgewerkt met vloerbedekking, spuitwerk wanden en een gespoten plafond.
Slaapkamer 2:
Keurige slaapkamer gelegen aan de voorzijde van de woning. De kamer is door zijn formaat goed in te delen.
De ruimte is afgewerkt met een laminaatvloer, behang wanden en een gespoten plafond.
Slaapkamer 3:
Prima slaapkamer gelegen aan de achterzijde van de woning. Via het dakraam komt er veel daglicht binnen wat de kamer nog prettiger doet aanvoelen.
De ruimte is afgewerkt met een laminaatvloer, behangen wanden en een gespoten plafond.
Badkamer:
Volledig betegelde badkamer in mooie zandtinten. Boven douche gedeelte is er nog een vensterraam geplaatst wat je open kunt zetten voor extra ventilatie. Altijd fijn in een badkamer! Wil je zelf niet zingen onder douche? Dat hoeft niet via de ingebouwde speakers kun je luisteren naar je favoriete muziek. De badkamer is voorzien van een douche, wastafelmeubel, handdoeken radiator en mechanische ventilatie.
De ruimte is afgewerkt met een tegelvloer, betegelde wanden en een gespoten plafond.
Tweede verdieping
Grote open zolderruimte. Je zou hier prima nog een extra slaapkamer van kunnen maken, door bijvoorbeeld het plaatsen van een dakkapel. Tevens vind je hier de aansluitingen van de wasmachine en de droger en hangt hier de combiketel.
Tuin
Voortuin:
Onderhoudsvriendelijke voortuin deels omheind met een groen haagje en een hekje. De tuin is betegeld met siertegels en voorzien van een palmboom.
Achtertuin:
Keurige en vrij onderhoudsvriendelijke tuin met een lengte van 15 meter diep! Aan de zijkanten van de tuin zijn er plantenborders en achterin de tuin een grasveldje, waar de kinderen kunnen spelen. Handig is de achterom die naast de stenen schuur is gelegen.
Schuur:
De berging van circa 6m2 is voorzien van elektra en biedt voldoende ruimte voor de fietsen en tuingereedschap.