slide
DIVA Makelaars Landelijk werkzaam, lokaal gespecialiseerd!
DIVA staat voor ‘Ster’:
wij willen dan ook uitblinken in optimale service en kwaliteit
1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg 20.jpg 21.jpg 22.jpg 23.jpg 24.jpg 25.jpg 26.jpg 27.jpg 28.jpg 29.jpg 30.jpg 31.jpg 32.jpg 33.jpg 34.jpg 35.jpg 36.jpg

Te koop: Achterste Kamp 14, 3751 JJ Bunschoten-Spakenburg

€ 575.000,- k.k.
Type object Woonhuis, eengezinswoning, hoekwoning
Perceeloppervlakte 208 m²
Woonoppervlakte 129 m²
Aanvaarding In overleg

Notitie

Algemeen

Een perfect afgewerkte woning in de populaire en kindvriendelijke wijk Rengerswetering. Deze comfortabel ingerichte woning met uitbouw biedt 3 slaapkamers en een ruime open zolder voor eventueel een 4e (slaap)kamer, een aanpandige garage, zuidelijk gelegen tuin aan het water en een oprijpad voor de auto. Kortom, spullen pakken en gaan!
  • Kenmerken

    Alle kenmerken
    Type object Woonhuis, eengezinswoning, hoekwoning
    Bouwperiode 2014
  • Locatie

Kenmerken

Overdracht
Referentienummer 07124
Vraagprijs € 575.000,- k.k.
Inrichting Niet gestoffeerd
Inrichting Niet gemeubileerd
Aanvaarding In overleg
Laatste wijziging Dinsdag 16 mei 2023
Bouw
Type object Woonhuis, eengezinswoning, hoekwoning
Soort bouw Bestaande bouw
Bouwperiode 2014
Dakbedekking Dakpannen
Type dak Zadeldak
Isolatievormen Dubbel glas, Volledig geïsoleerd
Oppervlaktes en inhoud
Perceeloppervlakte 208 m²
Woonoppervlakte 129 m²
Inhoud 530 m³
Oppervlakte overige inpandige ruimten 19 m²
Indeling
Aantal bouwlagen 3
Aantal kamers 4 (waarvan 3 slaapkamers)
Aantal badkamers 1 (en 1 apart toilet)
Tuin
Type Achtertuin
Oriëntering Zuiden
CV ketel
Warmtebron Gas
Bouwjaar 2014
Combiketel Ja
Eigendom Eigendom
Uitrusting
Aantal parkeerplaatsen 1
Warm water CV-ketel
Verwarmingssysteem Centrale verwarming, Vloerverwarming (gedeeltelijk)
Parkeergelegenheid Aangebouwde stenen garage
Heeft airco Ja
Tuin aanwezig Ja
Heeft een garage Ja
Kadastrale gegevens
Bunschoten N 952
Perceeloppervlakte 208 m²

Beschrijving

Een perfect afgewerkte woning in de populaire en kindvriendelijke wijk Rengerswetering. Deze comfortabel ingerichte woning met uitbouw biedt 3 slaapkamers en een ruime open zolder voor eventueel een 4e (slaap)kamer, een aanpandige garage, zuidelijk gelegen tuin aan het water en een oprijpad voor de auto. Kortom, spullen pakken en gaan!

Indeling

Je komt binnen via de voorentree en stapt in een mooi afgewerkte hal met meterkast, toilet en trap naar de eerste verdieping. Middels de gangdeur kom je vanuit de hal in het woongedeelte. Deze is smaakvol afgewerkt met houtlook stenen vloer (met vloerverwarming!), spachtelputz wanden, een fantastische gashaard inclusief meubel, trapkast en openslaande deuren naar de tuin. Het woongedeelte heeft een open karakter. De voorzijde is ingericht met een lichte landelijke keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur o.a. vaatwasser, 5-pits gasfornuis, oven en koelkast met vriesvak. Er is genoeg ruimte om een heerlijke grote eettafel te plaatsen waar je met familie en vrienden tot in de late uurtjes kan natafelen.
Via de woonkamer is de aanpandige garage te bereiken wat nu gebruikt wordt als salon en dus perfect afgewerkt is met glad gestucte wanden, plavuizen vloer, airco (met verwarming), openslaande deuren naar de voorzijde en aan de andere kant een deur naar berging en deur naar de tuin.

Eerste verdieping

Via de trap in de hal is de eerste verdieping te bereiken. Hier zijn 3 slaapkamers die allemaal zijn voorzien van spachtelputz wanden. De ‘ouderslaapkamer’ is voorzien van elektrische rolluiken en een verfrissende airco. Om de eerste verdieping compleet te maken is er nog een strakke badkamer met douche, toilet en wastafel met meubel.

Tweede verdieping

De open zolder is te bereiken middels een vast trap. De indeling kan je nog helemaal zelf bepalen. De zolder is voorzien van vloerbedekking, diverse bergruimtes, CV ketel opstelling, mechanisch ventilatie systeem en aansluiting voor wasmachine en droger.

Tuin

De fraai aangelegde tuin is gelegen op het heerlijke zuiden waardoor je vrijwel de hele dag zon hebt. Schaduw kan je zoeken onder het zonnescherm. De tuin is voorzien van gezellige plantenbakken en een echte grasmat waar de kids kunnen spelen of waar jij heerlijk met je handdoekje neerploft. Als klap op de vuurpijl ligt de tuin aan het water. Leg hier je eigen sloepje aan de kant en in de zomermaanden kan je fantastisch vertoeven op het water!

Bijzonderheden

Achter de berging, naast de woning, zijn 2 extra heipalen geslagen.

Sterke punten van de woning:

• Geliefde woonomgeving
• Recent bouwjaar
• Energiezuinig, nog wel een gasaansluiting
• Oprijpad
• Salon aan huis

Plattegronden

Brochure(s) en overige bijlagen

Kenmerken door vrienden

  • Kindvriendelijk vriendelijke buuren fijn wonnen
    2
    Endorser Endorser
  • Fijne lichtinval
    2
    Endorser Endorser
  • Dichtbij OV
    2
    Endorser Endorser
  • Veel opbergruimte
    2
    Endorser Endorser
  • Vrij uitzicht
    2
    Endorser Endorser
  • Energiezuinig
    2
    Endorser Endorser
  • Voldoende parkeergelegenheid
    2
    Endorser Endorser
  • Kindvriendelijke buurt
    2
    Endorser Endorser
  • Groene omgeving
    2
    Endorser Endorser
  • Gezellige buren
    2
    Endorser Endorser
  • Zonnige tuin
    2
    Endorser Endorser
  • Oprijlaan
    1
    Endorser
  • Kindvriendelijke
    1
    Endorser
  • Aan het water
    1
    Endorser

Vrienden aan het woord

  • Friend photo Alles nieuw 1 per jaar een gezellig bbq in de buurt Stephanie van Dusschoten
  • Friend photo Zeer jongen buurt waar iedereen elkaar in de waarde laat en als het nodig is voor elkaar klaar staat Prettig wonnen kind vriendelijke en altijd pakeer gelegenheid Jaap Jan Koelewijn
Sluiten

Recent bekeken