slide
DIVA Makelaars Landelijk werkzaam, lokaal gespecialiseerd!
DIVA staat voor ‘Ster’:
wij willen dan ook uitblinken in optimale service en kwaliteit
1.jpg 10.jpg 5.jpg 19.jpg 8.jpg 9.jpg 6.jpg 7.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 15.jpg 14.jpg 16.jpg 18.jpg 17.jpg 2.jpg 22.jpg 21.jpg 24.jpg 25.jpg 23.jpg 26.jpg 27.jpg 28.jpg 29.jpg 30.jpg foto receptiegebouw wildrijck.jpg hoofdingang entree buitenzijde wildrijck.jpg
Verkocht

Verkocht: Groningerweg 13-215, 7981 LA Diever

€ 159.000,- k.k.
Type object Woonhuis, stacaravan, vrijstaande woning
Recreatie object
Perceeloppervlakte 770 m²
Woonoppervlakte 70 m²
Aanvaarding In overleg
Status Verkocht

Notitie

Algemeen

Mooie kans!! DUBBEL, MODERN en ZEER GOED ONDERHOUD CHALET, gelegen op DUBBEL PERCEEL (eigen grond, 770 m2!!), waarvan de ruime woonkamer TUINGERICHT (Zuid-West) is en geheel rondom voorzien van bosschages, waardoor er voldoende PRIVACY is! U kunt in uw eigen tuin genieten van de rust en u spot konijntjes, eekhoorntjes en verschillende vogels. Dit DUBBELE chalet is gelegen op het rustige en bos... Meer informatie
  • Kenmerken

    Alle kenmerken
    Type object Woonhuis, stacaravan, vrijstaande woning
    Bouwperiode 2000
    Status Verkocht
  • Locatie

Kenmerken

Overdracht
Referentienummer 05440
Vraagprijs € 159.000,- k.k.
Inrichting Ja
Inrichting Gestoffeerd
Status Verkocht
Aanvaarding In overleg
Laatste wijziging Dinsdag 4 april 2023
Bouw
Type object Woonhuis, stacaravan, vrijstaande woning
Soort bouw Bestaande bouw
Bouwperiode 2000
Dakbedekking Metaal
Type dak Zadeldak
Isolatievormen Dakisolatie, Muurisolatie, Spouwmuren, Vloerisolatie, Volledig geïsoleerd
Oppervlaktes en inhoud
Perceeloppervlakte 770 m²
Woonoppervlakte 70 m²
Inhoud 196 m³
Oppervlakte externe bergruimte 6 m²
Indeling
Aantal bouwlagen 1
Aantal kamers 3 (waarvan 2 slaapkamers)
Aantal badkamers 1 (en 1 apart toilet)
Locatie
Ligging Aan park, Aan rustige weg, Beschutte ligging, Dichtbij openbaar vervoer, In bosrijke omgeving, Platteland
Tuin
Type Achtertuin
Oriëntering Noord-oost
Staat Goed onderhouden
Tuin 2 - Type Zijtuin
Tuin 2 - Oriëntering Noord west
Tuin 2 - Staat Goed onderhouden
Tuin 3 - Type Achtertuin
Tuin 3 - Oriëntering Noord-oost
Tuin 3 - Staat Goed onderhouden
Tuin 4 - Type Voortuin
Tuin 4 - Oriëntering Noord west
Tuin 4 - Staat Goed onderhouden
CV ketel
Warmtebron Gas
Combiketel Ja
Eigendom Eigendom
Uitrusting
Aantal parkeerplaatsen 3
Warm water CV-ketel
Verwarmingssysteem Centrale verwarming
Badkamervoorzieningen Douche, Wasmachineaansluiting, Wastafelmeubel
Tuin aanwezig Ja
Beschikt over een internetverbinding Ja
Heeft schuur/berging Ja
Heeft een schuifpui Ja
Kadastrale gegevens
Westerveld B 4262
Perceeloppervlakte 770 m²
Omvang Geheel perceel
Eigendomsituatie Eigen grond

Beschrijving

Mooie kans!! DUBBEL, MODERN en ZEER GOED ONDERHOUD CHALET, gelegen op DUBBEL PERCEEL (eigen grond, 770 m2!!), waarvan de ruime woonkamer TUINGERICHT (Zuid-West) is en geheel rondom voorzien van bosschages, waardoor er voldoende PRIVACY is! U kunt in uw eigen tuin genieten van de rust en u spot konijntjes, eekhoorntjes en verschillende vogels. Dit DUBBELE chalet is gelegen op het rustige en bosrijke recreatiepark 't Wildrijck te Diever en direct gekoppeld aan het Drents Friese Wold. Hier kunt u oneindig wandelen en fietsen in deze heerlijke, groene bossen; de groene longen van Drenthe. Wat wenst een mens nog meer!

Het recreatiepark 't Wildrijck betreft een zeer goed, rustig recreatiepark (zonder slagbomen), met vele voorzieningen o.a. een eigen zwembad, restaurant, speelveldjes voor de kinderen etc. Kortom: Haast u om dit te bezichtigen, betreft een parel in het mooie Drentse landschap.

Indeling: Zij-entree/hal, 2 keurige slaapkamers (...m2), welke "gespiegeld" zijn en voorzien van een vaste schuifkast. De badkamer betreft een keurige badkamer, voorzien van een hoekdouchecabine, wastafel met ameublement en een aparte ruimte voor de opstelling van de wasmachine. Vanuit de hal is er directe toegang tot alle ruimten, zo ook de zeer ruime, lichte en open woonkamer met een open keuken en een zeer groot keukenopstelling. De vloer van de woonkamer is voorzien van een keurige laminaatvloer. Via de 2 schuifpuien in de woonkamer hebt u toegang tot het naast- en voorgelegen, zonnige zitterras. Vanuit hier hebt u een heerlijk, ruim uitzicht over uw eigen tuin. Omsloten door natuurlijke bosschages, waar het ook heerlijk vertoeven is voor allerlei bosdieren: vrolijke eekhoorntjes, vogels die uw broodkruimels pakken etc. Echt genieten, zonder dat u gestoord wordt in uw rust.

Totaaloverzicht:

Bouwjaar: 2000
Zeer goed onderhouden, dubbel chalet, extra geïsoleerd;
Zeer ruime woonkamer, veel daglicht.
2 slaapkamers, functionele badkamer
Zeer ruime , geheel omsloten tuin;
Verschillende, zonnige zitterrassen;

Wees er snel bij, het is een oprecht een unieke kans!! Bel/mail of app ons kantoor Keizer Makelaardij en wij plannen uw afspraak tot een vrijblijvende bezichtiging graag in.
Sluiten

Recent bekeken