Beschrijving
Het is alleen mogelijk om deze woning te bezichtigen tijdens het open huis op zaterdag 9 september, tussen 10:00 uur en 11:30 uur. Je hoeft je niet aan te melden.
Karakteristiek goed onderhouden pareltje (gebouwd in 1906) gelegen op 10 minuten loopafstand van het bruisende centrum van Dordrecht! Deze goed onderhouden eindwoning zal jou zeker verrassen bij binnenkomst. De woning is in de loop van de jaren gerenoveerd, zo zijn er in 2022 o.a. nieuwe dakpannen op het dak geplaatst, is het dak van de dakkapel (voorkant) en keuken vernieuwd, zijn er veel schilderwerkzaamheden verricht en is het hek bij het dakterras vervangen. Tevens is de gehele zijgevel opnieuw gevoegd. Niet alleen aan het exterieur is gedacht, maar ook zeker aan het interieur! De gladde wanden en plafonds met voldoende inbouwspots geven de woning een moderne uitstraling. Dit gecombineerd met de karakteristieke binnendeuren, het hand geschaafde houten lamelparket op de begane grond en kachel zorgt voor veel sfeer in de woning! Het huis heeft een woonkamer, keuken, twee slaapkamers, moderne badkamer, patio en een dakterras. Het huis heeft gedeeltelijke dak, wand en vloerisolatie en heeft een kunststof dakkapel aan de voorzijde. Dit leuke huis staat in een rustig, karakteristiek straatje. Nabijgelegen tref je Dordrecht Centraal station en uitvalswegen A15/A16.
Indeling
Entree, hal met toegang tot het toilet en de woonkamer. Je treft in de hal een grijskleurige plavuizenvloer. De woonkamer beschikt over grote raampartijen aan de voorzijde en achterzijde, hierdoor is er veel lichtinval in de woonkamer. De woonkamer is gemakkelijk te verdelen in twee gedeeltes, hierdoor ontstaat er voldoende ruimte voor het plaatsen van een zithoek en voor het plaatsen van een eettafel met stoelen. Je treft hier gladde wanden, plafond met inbouwspots en een hand geschaafd houten lamelparket. De karakteristieke sierkachel is de eyecatcher van de woning! De vaste trapopgang naar de eerste verdieping vind je in de woonkamer. Aansluitend aan de woonkamer tref je de keuken, deze is geplaatst in hoekopstelling. De keuken heeft een gasfornuis (4-pits), afzuigkap, vaatwasser en een spoelbak met kraan. Je treft hier een grijskleurige plavuizenvloer. Via de keuken bereik je de kleine maar zeker charmante patio met druivenrank. Hier is ruimte voor het plaatsen van een klein zitje.
Via de vaste trap bereik je de eerste verdieping. De overloop geeft je toegang tot twee slaapkamers. een vaste kast en de badkamer. Deze verdieping is voorzien van een neutraalkleurige laminaatvloer en inbouwspots. De overloop en twee slaapkamers zijn recent voorzien van nieuw schilderwerk. De eerste slaapkamer is gelegen aan de voorzijde. Hier is voldoende ruimte voor het plaatsen van een volledige slaapkamerinrichting. Tevens tref je in deze kamer (achter de schuine wand, bevestigd met magneten) de CV-ketel (2008). De grote dakkapel zorgt voor veel lichtinval in deze kamer. De tweede slaapkamer is gelegen aan de achterzijde van de woning en is de grootste slaapkamer, deze kamer geeft je toegang tot een inbouwkast. Deze slaapkamer heeft een grote raampartij met kunststof kozijn met deur die je toegang geeft tot het rustig gelegen dakterras. Het dakterras is gelegen op het zuidwesten, hier is recent een nieuw hekwerk geplaatst. De moderne badkamer beschikt over een douche, wastafelmeubel en een aansluiting voor de wasmachine. Je treft hier een witte gietvloer met extra afvoerputje.