slide
DIVA Makelaars Landelijk werkzaam, lokaal gespecialiseerd!
DIVA staat voor ‘Ster’:
wij willen dan ook uitblinken in optimale service en kwaliteit
Sparrenstraat7IJmuiden3.jpg Sparrenstraat7IJmuiden7.jpg Sparrenstraat7IJmuiden8.jpg Sparrenstraat7IJmuiden5.jpg Sparrenstraat7IJmuiden6.jpg Detail01.jpg Sparrenstraat7IJmuiden11.jpg Sparrenstraat7IJmuiden13.jpg Sparrenstraat7IJmuiden12.jpg Sparrenstraat7IJmuiden14.jpg Sparrenstraat7IJmuiden15.jpg Sparrenstraat7IJmuiden18.jpg Sparrenstraat7IJmuiden4.jpg Sparrenstraat7IJmuiden16.jpg Sparrenstraat7IJmuiden17.jpg Sparrenstraat7IJmuiden19.jpg Sparrenstraat7IJmuiden20.jpg Sparrenstraat7IJmuiden21.jpg Sparrenstraat7IJmuiden22.jpg Sparrenstraat7IJmuiden23.jpg Sparrenstraat7IJmuiden24.jpg Sparrenstraat7IJmuiden25.jpg Sparrenstraat7IJmuiden26.jpg Sparrenstraat7IJmuiden1.jpg Sparrenstraat7IJmuiden2.jpg
Verkocht

Verkocht: Sparrenstraat 7, 1971 NN IJmuiden

€ 300.000,- k.k.
Type object Woonhuis, eengezinswoning, tussenwoning
Perceeloppervlakte 116 m²
Woonoppervlakte 76,2 m²
Aanvaarding Per dinsdag 1 augustus 2023
Status Verkocht

Notitie

Algemeen

Aan deze sfeervolle woning kunt u niet voorbij gaan!
Wij bieden een ideaal gezinshuis te koop aan in een hele leuke buurt. Er is de mogelijkheid om een dakopbouw te realiseren waardoor de potentie van deze woning ten volle benut kan worden. Ook de royale achtertuin die aantrekkelijk op de zon is gelegen is absoluut iets dat u zal bevallen. Gelegen op een leuke locatie in de gewilde 'Bomenbuurt... Meer informatie
  • Kenmerken

    Alle kenmerken
    Type object Woonhuis, eengezinswoning, tussenwoning
    Bouwperiode 1929
    Status Verkocht
  • Locatie

Kenmerken

Overdracht
Referentienummer 08257
Vraagprijs € 300.000,- k.k.
Status Verkocht
Aanvaarding Per dinsdag 1 augustus 2023
Laatste wijziging Dinsdag 30 mei 2023
Bouw
Type object Woonhuis, eengezinswoning, tussenwoning
Soort bouw Bestaande bouw
Bouwperiode 1929
Dakbedekking Bitumen
Type dak Platdak
Keurmerken Energie prestatie advies
Isolatievormen Dubbel glas
Oppervlaktes en inhoud
Perceeloppervlakte 116 m²
Woonoppervlakte 76,2 m²
Inhoud 273 m³
Oppervlakte externe bergruimte 14,1 m²
Oppervlakte gebouwgebonden buitenruimte 2,1 m²
Indeling
Aantal bouwlagen 2
Aantal kamers 3 (waarvan 2 slaapkamers)
Energieverbruik
Energielabel G
CV ketel
CV ketel Intergas HR
Warmtebron Gas
Bouwjaar 2019
Eigendom Eigendom
Uitrusting
Warm water CV-ketel
Verwarmingssysteem Centrale verwarming
Kadastrale gegevens
IJmuiden M 8027
Perceeloppervlakte 116 m²

Beschrijving

Aan deze sfeervolle woning kunt u niet voorbij gaan!
Wij bieden een ideaal gezinshuis te koop aan in een hele leuke buurt. Er is de mogelijkheid om een dakopbouw te realiseren waardoor de potentie van deze woning ten volle benut kan worden. Ook de royale achtertuin die aantrekkelijk op de zon is gelegen is absoluut iets dat u zal bevallen. Gelegen op een leuke locatie in de gewilde 'Bomenbuurt' met wandelpark Velserbeek, diverse winkels zoals een groenteboer en een bloemenwinkel en de Stadsschouwburg op korte loopafstand. Tevens heeft de woning een kindvriendelijke ligging met speeltuintjes en basis-/middelbare scholen om de hoek. Strand & duinen op fietsafstand. Goede bereikbaarheid t.o.v. openbaar vervoer de HOV-buslijn; de snelbus naar Haarlem! Uitvalswegen naar Amsterdam, Haarlem, Schiphol en Alkmaar bevinden zich in de nabije omgeving.

Indeling

Entree/hal, meterkast (5 groepen met 1 aardlekschakelaar), woonkamer met openhaard en gezellige en erker aan de voorzijde, aangebouwde keuken voorzien van combi-magnetron, afzuigkap, 4-pits gaskookplaat, koelkast met vriesvakje en spoelbak, CV-ketel opstelling, badkamer voorzien van ligbad, wastafel en douchecabine.

Eerste verdieping

Trapopgang, overloop, twee slaapkamers (er kan een derde slaapkamer worden gerealiseerd), bergruimte met witgoedopstelling.

Tuin

Ja, de tuin is gelegen op het Westen en is voorzien van een ruime vrijstaande stenen berging en is tevens bereikbaar via achterom.

Bijzonderheden

2022: Nieuw keukenraam en de verlichting + elektriciteit vernieuwd in de schuur;
2019: Nieuw raam in de keuken (klapraam) en nieuwe CV-ketel.

- Energielabel G; volgens de energielabel expert komt dit voornamelijk doordat hierin niet de nieuwe CV-ketel is meegenomen (met een nieuwe keuring kan label D al worden gerealiseerd);
- Hele fijne locatie in een super leuke en kindvriendelijke buurt;
- De woning is v.v. houten/kunststof kozijnen, grotendeels dubbelglas, deels enkelgas en HR ++ glas;
- Opbouwmogelijkheden.

Plattegronden

Brochure(s) en overige bijlagen

Sluiten

Recent bekeken