slide
DIVA Makelaars Landelijk werkzaam, lokaal gespecialiseerd!
DIVA staat voor ‘Ster’:
wij willen dan ook uitblinken in optimale service en kwaliteit
Zwingelstraat314671KLDinteloord-02.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-24.jpg Detail01.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-10.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-09.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-11.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-12.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-13.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-14.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-18.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-19.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-16.jpg Detail02.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-15.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-17.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-28.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-29.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-30.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-34.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-35.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-36.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-37.jpg Detail03.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-31.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-39.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-38.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-40.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-41.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-22.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-23.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-25.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-26.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-27.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-06.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-01.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-03.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-04.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-05.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-42.jpg original.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-44.jpg Zwingelstraat314671KLDinteloord-43.jpg
Verkocht

Verkocht: Zwingelstraat 31, 4671 KL Dinteloord

€ 395.000,- k.k.
Type object Woonhuis, eengezinswoning, twee onder een kap woning
Perceeloppervlakte 169 m²
Woonoppervlakte 108 m²
Aanvaarding In overleg
Status Verkocht

Notitie

Algemeen

Wees welkom in deze mooie 2-onder-1 kap woning in Dinteloord met Energielabel A en 8 zonnepanelen! Het heeft 4 slaapkamers en een 5e is makkelijk te creëren. Voldoende ruimte dus om thuis te werken, of te hobbyen. Dit geldt ook voor de volledig afsluitbare overkapping waar het al snel heerlijk toeven is.

Het huis ligt op een hoek, waardoor je heel veel privacy geniet in huis en tuin. En wi... Meer informatie
  • Kenmerken

    Alle kenmerken
    Type object Woonhuis, eengezinswoning, twee onder een kap woning
    Bouwperiode 1994
    Status Verkocht
  • Locatie

Kenmerken

Overdracht
Referentienummer 06105
Vraagprijs € 395.000,- k.k.
Status Verkocht
Aanvaarding In overleg
Laatste wijziging Dinsdag 9 september 2025
Bouw
Type object Woonhuis, eengezinswoning, twee onder een kap woning
Soort bouw Bestaande bouw
Bouwperiode 1994
Dakbedekking Dakpannen
Type dak Tentdak
Isolatievormen Dakisolatie, Dubbel glas, Muurisolatie, Spouwmuren, Volledig geïsoleerd
Oppervlaktes en inhoud
Perceeloppervlakte 169 m²
Woonoppervlakte 108 m²
Woonkameroppervlakte 29 m²
Keukenoppervlakte 10,19 m²
Inhoud 384 m³
Oppervlakte externe bergruimte 14,2 m²
Oppervlakte gebouwgebonden buitenruimte 14,7 m²
Indeling
Aantal bouwlagen 3
Aantal kamers 5 (waarvan 4 slaapkamers)
Aantal badkamers 1 (en 1 apart toilet)
Locatie
Ligging Dichtbij openbaar vervoer, Nabij school, Nabij snelweg
Tuin
Type Achtertuin
Hoofdtuin Ja
Oriëntering Zuidoost
Heeft een achterom Ja
Staat Prachtig aangelegd
Tuin 2 - Type Voortuin
Tuin 2 - Oriëntering Noord west
Tuin 2 - Staat Normaal
Tuin 3 - Type Zijtuin
Energieverbruik
Energielabel A
CV ketel
CV ketel Vaillant ecoTEC plus VHR
Warmtebron Gas
Bouwjaar 2012
Combiketel Ja
Eigendom Eigendom
Uitrusting
Warm water CV-ketel
Verwarmingssysteem Airconditioning, Centrale verwarming
Keukenvoorzieningen Inbouwapparatuur
Badkamervoorzieningen Dubbele wastafel, Ligbad, Toilet
Parkeergelegenheid Vrijstaande stenen garage
Heeft airco Ja
Tuin aanwezig Ja
Heeft een garage Ja
Heeft een dakraam Ja
Heeft zonnepanelen Ja
Kadastrale gegevens
Kadastrale aanduiding Dinteloord G 1737
Perceeloppervlakte 169 m²
Eigendomsituatie Eigen grond

Beschrijving

Wees welkom in deze mooie 2-onder-1 kap woning in Dinteloord met Energielabel A en 8 zonnepanelen! Het heeft 4 slaapkamers en een 5e is makkelijk te creëren. Voldoende ruimte dus om thuis te werken, of te hobbyen. Dit geldt ook voor de volledig afsluitbare overkapping waar het al snel heerlijk toeven is.

Het huis ligt op een hoek, waardoor je heel veel privacy geniet in huis en tuin. En wil je lekker even uitwaaien? Dan sta je binnen 3 minuten lopen in de polder en loop je over het mooie Landgoed Westcreecke! Ben jij benieuwd of je hier nieuw woongeluk gaat vinden? Kijk en lees snel verder, of bel ons voor een bezichtiging.

Benieuwd naar Dinteloord? Daar kunnen we je alles over vertellen tijdens de bezichtiging. Het is nu misschien al leuk om te weten dat Rotterdam, Breda en Antwerpen op 25 tot 45 autominuten liggen en dat er 3 basisscholen zijn, een openlucht zwembad en diverse (sport-)verenigingen. Daarnaast vind je er een Albert Heijn, Action, Kruidvat en Hubo en goede lokale ondernemers!

Indeling

De voordeur vind je aan de zijkant van het huis en leidt je naar de hal met toilet en meterkast. De moderne toiletruimte is vernieuwd in 2019 en heeft een zwevend toilet met een fonteintje.
Als je je weg vervolgt naar de woonkamer, zie je meteen dat die heerlijk licht is door de vele ramen. Er ligt een houten vloer die opgeschuurd kan worden en naar eigen wens afgewerkt.

De keuken vind je aan de achterzijde van het huis. Deze is geplaatst in 2019 en heeft een U-opstelling. Zo heb je tijdens het koken ook nog zicht op de woonkamer, of kan je heerlijk kletsen met de mensen aan tafel. Qua apparatuur is hij van alle gemakken voorzien, namelijk een koelkast met vriesvak, een combi-oven, een vaatwasser, een inductie kookplaat met ingebouwde afzuigkap en een kokend waterkraan. Het natuurstenen werkblad (Graniet) geeft de keuken een luxe uitstraling.

Vanuit de woonkamer kom je via openslaande deuren in de overkapping. Deze is volledig afsluitbaar met glazen wanden, waardoor het echt een verlengde van de woonkamer is. Maar daarover straks meer.

Eerste verdieping

We vervolgen onze weg naar de eerste verdieping. Hier vind je de overloop met toegang tot drie slaapkamers en de badkamer.
De overloop is lekker licht door het grote raam. De airco die je hier vindt koelt, of indien nodig verwarmt, het hele huis.
De grootste slaapkamer ligt aan de voorzijde van het huis en is maar liefst 4.83 bij 3,56 meter. Zoals je ziet, is er voldoende ruimte voor een groot bed en een ruime kastenwand.

De tweede slaapkamer ligt aan de achterzijde en is 9 m². De derde slaapkamer vind je ook aan de achterzijde en is nu in gebruik als kantoor, maar kan met 7 m² ook dienstdoen als 1-persoons slaapkamer.

De badkamer is net als de keuken en toiletruimte in 2019 vernieuwd. Je vindt er een bad met douche, een dubbel wastafelmeubel en wandkast en een zwevend toilet. De ruimte wordt dus optimaal benut! Een mooi detail is dat de spiegel uitgerust is met verwarming. Hierdoor heb je geen last van een beslagen spiegel.

Op de hele verdieping vind je een laminaat vloer en net als op de begane grond zijn de wanden mooi strak gestuct.

Tweede verdieping

De tweede verdieping heeft een grote overloop met de opstelplaats voor de Cv-ketel, de wasmachine en de droger. Daarnaast is er voldoende ruimte over om de ruimte te gebruiken als werk-, sport-, of hobbyruimte.
De slaapkamer heeft een dakkapel en is prima te gebruiken als kantoor of 1-persoons slaapkamer. De dakkapel is voorzien van een elektrisch rolluik en van vliegen horren..

Op de hele verdieping vind je veel extra bergruimte achter de knieschotten.

Tuin

De tuin is leuk aangelegd met keramieken sierbestrating, gazon, mooie, gemetselde plantenbakken en 2 overkappingen. De eerste overkapping vind je direct aan het huis. Doordat hij volledig af te sluiten is met een glazen wand en door de heater, is dit echt een fijne ruimte, waar je kunt genieten van de ochtend zon, maar ook tot in de late uurtjes een heerlijk plekje hebt.

De tweede overkapping is een pergola met schaduwdoek en deze vind je achterin de tuin. Hier kan je genieten van de avondzon.

De garage is nu in gebruik als berging, maar mocht je je auto binnen willen zetten dan kan je uiteraard een deel van de schutting verwijderen, zodat de garage weer toegankelijk is met een auto.

Plattegronden

Brochure(s) en overige bijlagen

Virtuele tour

Sluiten

Recent bekeken