slide
DIVA Makelaars Landelijk werkzaam, lokaal gespecialiseerd!
DIVA staat voor ‘Ster’:
wij willen dan ook uitblinken in optimale service en kwaliteit
DSC_0055.JPG DSC_0083.JPG DSC_0058.JPG DSC_0039.JPG DSC_0041.JPG DSC_0053.JPG DSC_0051.JPG DSC_0043.JPG DSC_0045.JPG DSC_0031.JPG DSC_0035.JPG DSC_0033.JPG DSC_0023.JPG DSC_0029.JPG DSC_0064.JPG DSC_0061.JPG DSC_0067.JPG DSC_0078.JPG DSC_0069.JPG DSC_0071.JPG DSC_0074.JPG DSC_0087.JPG
Verkocht

Verkocht: Vredenburg 16, 4614 PH Bergen op Zoom

€ 149.000,- k.k.
Type object Wonen overig, stacaravan standplaats
Recreatie object
Perceeloppervlakte 985 m²
Woonoppervlakte 40 m²
Aanvaarding In overleg
Status Verkocht

Notitie

Algemeen

Een Heerlijk Vakantieverblijf Vol Privacy vlak bij het recreatieterrein de Heide!

De ideale plek voor vakantiegangers die houden van rust en natuur! Welkom bij dit charmante vakantieverblijf gelegen aan Vredenburg 16 in het prachtige Bergen op Zoom. Met een riante tuin rondom van maar liefst 985 m2, biedt dit plekje alle ruimte om te genieten van de buitenlucht en de omgeving.

Bij binnenk... Meer informatie
  • Kenmerken

    Alle kenmerken
    Type object Wonen overig, stacaravan standplaats
    Status Verkocht
  • Locatie

Kenmerken

Overdracht
Referentienummer 06319
Vraagprijs € 149.000,- k.k.
Inrichting Ja
Inrichting Gemeubileerd
Status Verkocht
Aanvaarding In overleg
Laatste wijziging Donderdag 24 april 2025
Bouw
Type object Wonen overig, stacaravan standplaats
Soort bouw Bestaande bouw
Dakbedekking Bitumen
Type dak Platdak
Isolatievormen Grotendeels dubbel glas
Oppervlaktes en inhoud
Perceeloppervlakte 985 m²
Woonoppervlakte 40 m²
Inhoud 125 m³
Oppervlakte gebouwgebonden buitenruimte 11 m²
Locatie
Ligging In bosrijke omgeving
Tuin
Type Tuin rondom
Hoofdtuin Ja
Oriëntering Zuiden
Staat Prachtig aangelegd
Uitrusting
Warm water Geiser
Verwarmingssysteem Elektrische verwarming
Ventilatie methode Natuurlijke ventilatie
Tuin aanwezig Ja
Heeft schuur/berging Ja
Kadastrale gegevens
Kadastrale aanduiding Bergen op Zoom B 1726
Perceeloppervlakte 985 m²
Omvang Geheel perceel
Eigendomsituatie Eigen grond

Beschrijving

Een Heerlijk Vakantieverblijf Vol Privacy vlak bij het recreatieterrein de Heide!

De ideale plek voor vakantiegangers die houden van rust en natuur! Welkom bij dit charmante vakantieverblijf gelegen aan Vredenburg 16 in het prachtige Bergen op Zoom. Met een riante tuin rondom van maar liefst 985 m2, biedt dit plekje alle ruimte om te genieten van de buitenlucht en de omgeving.

Bij binnenkomst in het vakantieverblijf wordt je begroet door een knusse woonkamer met een open keuken, waardoor je direct een warm en uitnodigend gevoel krijgt. De woonkamer is perfect om te ontspannen na een dag vol avonturen en de open keuken nodigt uit om de maaltijden te bereiden. Het verblijf beschikt over twee prima slaapkamers, ideaal voor een goede nachtrust na een dag vol ontdekkingen en uiteraard een badkamer met douche.

Daarnaast is er een handige berging met wasruimte, zodat je alles netjes op kunt bergen en de was kunt doen tijdens je verblijf. Ook tref je op het terrein een tweede houten tuinberging, ideaal voor het opbergen van tuinspullen of om te gebruiken als extra ruimte voor hobby's.

Met een perceel van ruim 985 m2, kun je in alle privacy genieten van de prachtige natuur om je heen. Of je nu de dag wilt beginnen met een kopje koffie in de zon of 's avonds wilt barbecueën onder de sterrenhemel, hier kan het allemaal. Als ware tuinliefhebber kun jij je hart hier helemaal op. Creëer je een eigen moestuin of ga je met je groene vingers de leukste en mooiste planten verzorgen. Door de L-vormige opzet van het perceel kun je het geheel goed indelen. Een speelgedeelte voor de kinderen waar ze kunnen voetballen en rennen terwijl jij geniet van de bloemetjes en bijtjes.

Met de Heide om de hoek loop je zo de natuur in. Als vervend mountainbiker kun je de avonturen ook goed opzoeken en je sportiviteit uitdagen. Al met al een super locatie om te genieten. Hebben wij je aandacht getrokken? Bel snel voor een afspraak!

Pluspunten:
+ Royaal eigen perceel!
+ Inclusief meubels!
+ Geen parkkosten!
+ Gelegen in een bosrijkgebied!
+ Dicht bij uitvalswegen en de binnenstad!

Indeling

Woonkamer:
Bij binnenkomst stap je direct het woongedeelte van het verblijf in. Een royale ruimte waar een zit- en eethoek makkelijk kan worden geplaatst. De vele ramen zorgen dat er een mooi uitzicht op het perceel. Zo kun je ook in de avonduren nog lekker lang genieten.
De ruimte is afgewerkt met een vinylvloer, gipswanden en een gipsplaten plafond.

Keuken:
De openkeuken zorgt dat je tijdens het koken gezellig kunt blijven kletsen met het gezin. Het rechte keukenblok met kunststof aanrechtblad is prima van formaat en voorzien van:
+ 4 pits gasfornuis
+ Afzuigkap
+ Enkele spoelbak
+ Koel-/Vriescombinatie (los)
De ruimte is afgewerkt met een vinylvloer, gipswanden met tegelwerk boven het aanrecht en een gipsplaten plafond.

Hal
De hal heeft toegang tot de beide slaapkamers en de badkamer. Hier kunnen ook de jassen worden opgehangen.
De ruimte is afgewerkt met een vinylvloer, gipswanden en een gipsplaten plafond.

Slaapkamer 1:
De hoofdslaapkamer is ruim van formaat (circa 3,10 x 3,15 meter). Een royaal tweepersoonsbed en kledingkast kun je hier perfect kwijt. Wel zo handig als je hier een paar dagen wilt verblijven. Opvallend is het vele lichtinval door de ramen.
De ruimte is afgewerkt met een vinylvloer, gipswanden en een zachtboard plafond.

Slaapkamer 2:
De perfecte logeer-/kinderkamer van circa 2,50 x 2,05 meter. Een stapelbed of twee losse bedden passen hier met gemak in. Dit maakt het vakantieverblijf ook geschikt voor kinderen en logees.
De ruimte is afgewerkt met een vinylvloer, gipswanden en een zachtboard plafond.

Badkamer:
De badkamer is aan de zijkant gelegen en kan doormiddel van het vensterraam goed worden geventileerd. Het daglicht kan ook goed binnenkomen wat de badkamer extra fijn doet aanvoelen. In de vaste kast tref je de geiser.
De badkamer is voorzien van:
+ Douche
+ Wastafel
+ Duoblok toilet
De ruimte is afgewerkt met een tegelvloer, betegelde wanden en een gipsplaten plafond.

Tuin

Tuin / Perceel:
Het L-vormige perceel van ruim 985 m2 is de reden dat jij hier wilt verblijven. Zie jij je al tijdens de zomermaanden de barbecue aansteken terwijl de kinderen aan de andere kant aan het voetballen zijn? Wij wel! De mogelijkheden op het perceel zijn eindeloos. Creëer je een eigen moestuin? Als tuinliefhebber dagelijks lekker wroeten in de grond om de mooiste planten en bloemen te laten bloeien.
Het terras aan de het verblijf is verhard waardoor het tuinstel lekker kan staan en je zicht op vrijwel het gehele perceel.

Berging:
De berging van circa 5,60 x 1,85 meter is in twee gedeeld. Het eerste gedeelte is ideaal voor het buitenspeelgoed, het tuingereedschap en de fietsen. Het tweede gedeelte (circa 1,65 x 1,85 meter) tref je de wasmachine aansluiting. Zo heb je een aparte wasruimte.

Plattegronden

Brochure(s) en overige bijlagen

Sluiten

Recent bekeken