slide
DIVA Makelaars Landelijk werkzaam, lokaal gespecialiseerd!
DIVA staat voor ‘Ster’:
wij willen dan ook uitblinken in optimale service en kwaliteit
4.jpg 1.jpg 3.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg 19.jpg 20.jpg 21.jpg 22.jpg 23a.jpg 23b.jpg 24.jpg 25.jpg 26.jpg 27.jpg 28.jpg 29.jpg 30.jpg 31.jpg 32.jpg 2.jpg 33.jpg 34.jpg EersteLaag2D.jpg EersteLaag3D.jpg TweedeWoonlaag.jpg
Verkocht onder voorbehoud

Verkocht onder voorbehoud: Blekerslaan 65, 2282 PA Rijswijk

€ 375.000,- k.k.
Type object Appartement, maisonnette
Woonoppervlakte 117,2 m²
Aanvaarding In overleg
Status Verkocht onder voorbehoud

Notitie

Algemeen

Ruime en lichte maisonettewoning met drie slaapkamers en zonnig balkon in het hart van Oud-Rijswijk

Wat een verrassend ruime woning! Deze goed onderhouden maisonette aan de Blekerslaan 65 beschikt over twee woonlagen, drie slaapkamers, een zonnig balkon en een royale woonkamer met open keuken. Dankzij de prettige indeling, het lichte karakter en de centrale ligging in Oud-Rijswijk is dit een... Meer informatie
  • Kenmerken

    Alle kenmerken
    Type object Appartement, maisonnette
    Bouwperiode 1975
    Status Verkocht onder voorbehoud
  • Locatie

Kenmerken

Overdracht
Referentienummer 00207
Vraagprijs € 375.000,- k.k.
Servicekosten € 150,-
Inrichting Niet gestoffeerd
Inrichting Niet gemeubileerd
Status Verkocht onder voorbehoud
Aanvaarding In overleg
Laatste wijziging Dinsdag 9 december 2025
Bouw
Type object Appartement, maisonnette
Woonlaag 2e woonlaag
Soort bouw Bestaande bouw
Bouwperiode 1975
Dakbedekking Dakpannen
Type dak Zadeldak
Oppervlaktes en inhoud
Woonoppervlakte 117,2 m²
Inhoud 373 m³
Oppervlakte gebouwgebonden buitenruimte 4 m²
Indeling
Aantal bouwlagen 2
Aantal kamers 4 (waarvan 3 slaapkamers)
Aantal badkamers 1 (en 1 apart toilet)
Locatie
Ligging Dichtbij openbaar vervoer, In woonwijk, Nabij school, Nabij snelweg
Energieverbruik
Energielabel D
CV ketel
Warmtebron Elektriciteit
Eigendom Eigendom
Uitrusting
Verwarmingssysteem Centrale verwarming
Heeft een balkon Ja
Vereniging van Eigenaren
Ingeschreven bij de KvK Ja
Jaarlijkse vergadering Ja
Periodieke bijdrage Ja
Reservefonds Ja
Meer jaren onderhoudsplan Ja
Onderhoudsverwachting Ja
Opstal verzekering Ja
Kadastrale gegevens
Kadastrale aanduiding Rijswijk A 3149
Omvang Appartementsrecht of complex
Eigendomsituatie Eigen grond

Beschrijving

Ruime en lichte maisonettewoning met drie slaapkamers en zonnig balkon in het hart van Oud-Rijswijk

Wat een verrassend ruime woning! Deze goed onderhouden maisonette aan de Blekerslaan 65 beschikt over twee woonlagen, drie slaapkamers, een zonnig balkon en een royale woonkamer met open keuken. Dankzij de prettige indeling, het lichte karakter en de centrale ligging in Oud-Rijswijk is dit een heerlijke plek om te wonen.

Locatie
De ligging is perfect: midden in Oud-Rijswijk, op loopafstand van de gezellige Herenstraat met haar winkels, restaurants en wekelijkse markt. Ook diverse scholen, parken, sportvoorzieningen en het openbaar vervoer bevinden zich in de directe omgeving. Binnen enkele minuten bereikt u uitvalswegen richting Den Haag, Delft en Rotterdam. Alles wat u nodig heeft, ligt hier binnen handbereik.

Indeling

Indeling
Via het gezamenlijke portiek bereikt u de voordeur van de woning. U komt binnen in een ruime hal met garderoberuimte en separaat toilet met fonteintje. Vanuit de hal heeft u toegang tot de lichte woonkamer.

De woonkamer is ruim van formaat, voorzien van kunststof kozijnen en grote raampartijen waardoor er veel daglicht binnenvalt. De woonkamer staat in directe verbinding met de open keuken, die is uitgerust met een 5-pits gasfornuis, oven, koelkast, vriezer, afzuigkap en vaatwasser. Een fijne, praktische ruimte met veel privacy aan de achterzijde.

Op deze verdieping bevindt zich tevens een ruime slaapkamer, ideaal als logeerkamer, werkkamer of kinderkamer. De badkamer is royaal opgezet en voorzien van een whirlpool, aparte douchecabine, wastafel en toegang tot het zonnige balkon, een heerlijke plek om even te ontspannen.

Eerste verdieping

Via de trap in de hal bereikt u de tweede verdieping van het appartement. Hier komt u uit op de overloop, die toegang biedt tot alle vertrekken. Er is een aparte technische ruimte met opstelplaats voor de cv-ketel en aansluitingen voor de wasmachine en droger. Verder is er erg veel bergruimte beschikbaar op deze verdieping. De masterbedroom is bijzonder ruim dankzij de ruime dakkapel en biedt meer dan genoeg plaats voor een groot bed en kastenwand. De derde slaapkamer is eveneens van goed formaat door de recent geplaatste dakkapel, en kan perfect dienen als kinderkamer of thuiskantoor.

Bijzonderheden

- Gelegen op eigen grond
- Woonoppervlakte circa 117 m²
- Bouwjaar 1957
- Energielabel D, dit is nog het oude label
- Ideale ligging
- Ruime slaapkamers
- Cv-ketel eigendom, geplaatst in 2018
- Actie VvE met een maandelijkse bijdragen van €150.-
- Oplevering in overleg
- Vraagprijs €375.000 k.k.
Sluiten

Recent bekeken