slide
Outstanding Agents. Outstanding Results. DIVA staat voor ‘Ster’: wij willen dan ook uitblinken in optimale service en kwaliteit
New for rent

For rent: Koningspleisterplaats 221, 3252 LR Goedereede

€1,800 /mo
Type of residence Apartment, ground floor apartment, apartment
Liveable area 45 m²
Acceptance By 07 April 2026
Status New for rent

Note

General

Te huur: leuke benedenwoning gelegen op recreatiecomplex De Koningspleisterplaats vlak aan de kust met zonneterras, vrij uitzicht en zwembad!

Geniet van de rust, ruimte en het comfort van deze fijne benedenwoning. Het complex biedt alles wat je nodig hebt: een buitenzwembad, parkeergelegenheid voor de deur én een rustige, vrije ligging vlak bij het historische stadje Goedereede. De uitgestre... More info
  • Features

    All characteristics
    Type of residence Apartment, ground floor apartment, apartment
    Construction period 1975
    Status New for rent
  • Location

Features

Offer
Reference number 07446
Asking price €1,800 per month (incl. gas, incl. water, incl. electricity)
Electricity €75 per month
Gas €150 per month
Furnishing Yes
Furnishing Furnished
Status New for rent
Acceptance By 07 April 2026
Construction
Type of residence Apartment, ground floor apartment, apartment
Floor 1st floor
Type of construction Existing estate
Construction period 1975
Surfaces and content
Floor Surface 45 m²
Content 153 m³
Surface area other inner rooms 1 m²
External surface area 10 m²
Layout
Number of floors 1
Number of rooms 2 (of which 1 bedroom)
Outdoors
Location On a quiet street, Unobstructed view
Garden
Type Back yard
Features
Garden available Yes

Description

Te huur: leuke benedenwoning gelegen op recreatiecomplex De Koningspleisterplaats vlak aan de kust met zonneterras, vrij uitzicht en zwembad!

Geniet van de rust, ruimte en het comfort van deze fijne benedenwoning. Het complex biedt alles wat je nodig hebt: een buitenzwembad, parkeergelegenheid voor de deur én een rustige, vrije ligging vlak bij het historische stadje Goedereede. De uitgestrekte stranden en natuurgebieden liggen op fietsafstand – ideaal voor strandliefhebbers en natuurliefhebbers!

Voor de entree bevindt zich de meterkast. In de hal is een deur naar slaapkamer aan de voorzijde, hal met wasmachine en deur naar badkamer met wastafel, toilet en douche. Bergkast met opstelling CV. Ruime woonkamer met een vrij uitzicht en open keuken met apparatuur. Vanuit de woonkamer komt u op het terras en de tuin.

Bent u opzoek naar een leuke benedenwoning met alle voorzieningen van het recreatieterein? Dan is deze woning aan Koningsspleisterplaats zeker een bezichtiging waard!

ALGEMEEN:
- Benedenwoning met zonnig terras op het Westen;
- Verwarming via elektrische Cv-ketel;
- Warmwatervoorziening d.m.v. elektrische boiler
- Kleinschalig complex met buitenzwembad;
- Vrije ligging nabij uitvalswegen en stranden;

ZonZone

Close

Recently viewed