Beschrijving
**** To schedule a viewing and for English please scroll down ****
Een ruim 4 kamerappartement met balkon op het zuidwesten en INCL parkeerplaats gelegen op een TOPlocatie op de 2e verdieping van een modern appartementencomplex.
INDELING:
Vanuit de gemeenschappelijke, afgesloten entree met deurbel, videofoon, het trappenhuis en de lift is via een open galerij het appartement op de 2e verdieping te bereiken.
Indeling appartement:
Entree met videofooninstallatie en toegang naar alle slaapkamers en de badkamer. De masterbedroom bevindt zich aan de achterzijde en biedt ruimte aan een tweepersoonsbed en twee riante garderobekasten. Deze slaapkamer geeft ook toegang tot het balkon. De badkamer is voorzien van een douchegelegenheid en een wastafel met meubel. Aan de overkant van de badkamer bevindt zich de technische ruimte waar de aansluiting voor de wasmachine en droger zich bevinden, evenals de mechanische ventilatie. De WC is apart.
De hal geeft toegang tot de keuken (acherzijde) en de woonkamer (voorzijde).
De open keuken is ingedeeld met een keukenblok, boven,- en onderkastjes, een 4 pits-inductiekookplaat, magnetron en een vaatwasmachine. De keuken geeft toegang tot het balkon.
De lichte woonkamer heeft een enorm prachtig uitzicht over het IJ, zie jij je zelf hier al zitten, kijkend naar de zonsondergang?
OMGEVING:
Vroeger werkten er havenarbeiders en vertrokken landverhuizers er naar de ‘Nieuwe Wereld’. Nu zijn de eilanden in het Oostelijk Havengebied omgebouwd tot trendy woonwijken met een knipoog naar de historische grachtengordel.
De Sumatrakade aan de noordzijde en de Javakade aan de zuidzijde voeren je oostwaarts langs het IJ. Tussen beide kaden liggen dwarsgrachtjes, die doen denken aan de grachten in het historisch stadscentrum. Elke smalle, hoge gevel is anders, maar wel modern vormgegeven. Dat geldt ook voor de Venetiaans ogende bruggen die de grachtjes overspannen.
De centrale ligging is ideaal. Aan de Oostelijke Handelskade, op zes minuten fietsafstand, ligt winkelcentrum Brazilië. Hier zijn supermarkten, banken, een stomerij, kapper, bakker, slager en allerlei andere winkels gevestigd. Het centrum van Amsterdam en het Centraal Station zijn met de fiets, met tram 10 of bus 48 binnen vijf minuten bereikbaar. De ringweg A10 is snel bereikbaar via de Piet Heintunnel. Bushalte voor de deur!
BIJZONDERHEDEN:
- 3 slaapkamers
- 126m² (NEN2580)
- Stadsverwarming
- Prachtig uitzicht over het IJ
- Zonnig balkon aan de achterkant uitkijkend op het groen
- Aparte berging in de onderbouw
- Vraagprijs is inclusief parkeerplaats
- Erfpacht afgekocht tot eind augustus 2045, overstap nog in 2025 aangevraagd, voor een nieuwe koper om het proces voort te zetten.
- Levering flexibel; kan direct!
- Niet zelbewoningsclausule
"Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld." Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins''
You can book an appointment by going to the listing directly on HousingNet's website:
-> Go to HousingNet's website
-> Click on the listing you are interested in
-> Click on the orange button which says "Bezichtiging inplannen/Plan a viewing"
-> Confirm the viewing directly via this calendar