slide
DIVA Makelaars Landelijk werkzaam, lokaal gespecialiseerd!
DIVA staat voor ‘Ster’:
wij willen dan ook uitblinken in optimale service en kwaliteit
3_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 88_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 81_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 93_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 35_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 7_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 8_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 14_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 15_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 28_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 16_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 18_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 21_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 22_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 23_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 25_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN - kopie.jpg 30_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 31_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 32_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 36_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 37_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 52_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 47_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 48_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 49_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 51_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 40_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 41_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 44_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 46_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 53_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 56_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 57_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 60_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 58_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 61_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 67_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 68_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 64_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 66_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 69_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 73_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 75_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN - kopie.jpg 74_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 82_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 83_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 85_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 87_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 77_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 78_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 79_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 90_FUNDA_MARGRIETSTRAAT 7_RIJEN.jpg 02_FUNDA_BURGEMEESTER SWEENSPLEIN 25_RIJEN.jpg OC_147903_T.jpg OC_147903_BG.jpg OC_147903_EV.jpg OC_147903_TV.jpg
Nieuw in verkoop

Te koop: Margrietstraat 7, 5121 XL Rijen

€ 425.000,- k.k.
Type object Woonhuis, eengezinswoning, twee onder een kap woning
Perceeloppervlakte 282 m²
Woonoppervlakte 110 m²
Aanvaarding In overleg
Status Nieuw in verkoop

Notitie

Algemeen

Om de hoek bij het gezellige Burgemeester Sweensplein ligt deze uitgebouwde 2-onder-1 kapwoning, op korte afstand van 2 basisscholen en diverse winkels. Naast de woonkamer, aparte keuken en bijkeuken, vindt u een extra ruimte op de begane grond. Op de eerste verdieping zijn er momenteel 4 slaapkamers en een doucheruimte. Er is een bergzolder met extra mogelijkheden. De achtertuin is ca 90 m² e... Meer informatie
  • Kenmerken

    Alle kenmerken
    Type object Woonhuis, eengezinswoning, twee onder een kap woning
    Bouwperiode 1960
    Status Nieuw in verkoop
  • Locatie

Kenmerken

Overdracht
Referentienummer 05568
Vraagprijs € 425.000,- k.k.
Inrichting Niet gestoffeerd
Inrichting Niet gemeubileerd
Status Nieuw in verkoop
Aanvaarding In overleg
Bouw
Type object Woonhuis, eengezinswoning, twee onder een kap woning
Soort bouw Bestaande bouw
Bouwperiode 1960
Dakbedekking Dakpannen
Type dak Zadeldak
Isolatievormen Gedeeltelijk dubbel glas
Oppervlaktes en inhoud
Perceeloppervlakte 282 m²
Woonoppervlakte 110 m²
Woonkameroppervlakte 30 m²
Keukenoppervlakte 12,96 m²
Inhoud 444 m³
Oppervlakte overige inpandige ruimten 6 m²
Oppervlakte gebouwgebonden buitenruimte 18,5 m²
Indeling
Aantal bouwlagen 3
Aantal kamers 5 (waarvan 4 slaapkamers)
Aantal toiletten 1
Locatie
Ligging In woonwijk, Nabij school
Tuin
Type Achtertuin
Hoofdtuin Ja
Oriëntering Noord west
Heeft een achterom Ja
Staat Normaal
Energieverbruik
Energielabel F
CV ketel
CV ketel Remeha
Warmtebron Gas
Bouwjaar 2015
Combiketel Ja
Eigendom Eigendom
Uitrusting
Aantal parkeerplaatsen 2
Aantal overdekte parkeerplaatsen 1
Warm water CV-ketel
Verwarmingssysteem Centrale verwarming, Houtkachel
Heeft een rookkanaal Ja
Glasvezelaansluiting aanwezig Ja
Tuin aanwezig Ja
Kadastrale gegevens
Kadastrale aanduiding Gilze En Rijen A 3453
Perceeloppervlakte 282 m²
Omvang Geheel perceel

Beschrijving

Om de hoek bij het gezellige Burgemeester Sweensplein ligt deze uitgebouwde 2-onder-1 kapwoning, op korte afstand van 2 basisscholen en diverse winkels. Naast de woonkamer, aparte keuken en bijkeuken, vindt u een extra ruimte op de begane grond. Op de eerste verdieping zijn er momenteel 4 slaapkamers en een doucheruimte. Er is een bergzolder met extra mogelijkheden. De achtertuin is ca 90 m² en heeft daarnaast nog een carport van ca. 20 m² en een extra parkeerplaats aan de achterzijde. U dient rekening te houden met verduurzaming en modernisering.

Indeling

U komt binnen in de hal met de garderobe, het staand toilet met fonteintje, de trapkast, de trap naar de eerste etage en de deur naar de woonkamer. Hier bevindt zich ook de meterkast (7 groepen / 2 aardlekschakelaars).

De woonkamer:
De woonkamer (6,44 m. x 6,02/3,79 m.) heeft een houtkachel en er ligt een parketvloer. De wanden zijn v.v. behang en het plafond is glad afgewerkt. Het hardhouten kozijn aan de voorzijde is v.v. HR++ glas en het kozijn aan de achterzijde is v.v. dubbel glas. Er is een open verbinding naar de keuken.

De keuken
De aangebouwde keuken (4,80 m. x 2,70 m.) heeft een keukenblok v.v. een koelkast, 4 pits gaskookplaat, afzuigkap, oven, een vaatwasser (2025) en een dubbele spoelbak. De hardhouten kozijnen zijn v.v. dubbel glas. Op de vloer ligt een vinylvloer en de wanden zijn deels betegeld. U kunt vanuit de keuken naar de bijkeuken.

De bijkeuken
In de geheel betegelde bijkeuken (3,07 m. x 2,70 m.) vindt u een vaste kastenwand v.v. cv-ketel (Remeha 2015) en een wc (sanibroyeur). U kunt hier ook de wasmachine plaatsen. Er is een douchehoek aanwezig. Er is een houten achterdeur (met enkel glas) naar de tuin en een tussendeur naar de extra kamer.

extra kamer:
Deze ruimte (3,49 m. x 2,70 m.) is als kantoor, berging of speelruimte in te richten. U vindt hier extra wasaansluitingen. Er ligt een tegelvloer en het hardhouten kozijn is v.v. enkel glas. Via een deur is de achtertuin te bereiken.

Eerste verdieping

Overloop met toegang tot 4 slaapkamers en de doucheruimte. Ook vindt u hier de vlizotrap naar de zolderverdieping.

Slaapkamer 1:
Aan de voorzijde gelegen ruime slaapkamer (3,81 m. x 3,16m.). Het hardhouten kozijn is v.v. dubbel glas. De kamer is v.v. een wastafel met warm en koud water.

Slaapkamer 2
Aan de achterzijde van de woning gelegen slaapkamer (3,81 m. x 2,75 m.). Deze kamer heeft ook een inbouwkast. Het hardhouten kozijn is v.v. dubbel glas. De kamer is v.v. een wastafel met warm en koud water.

Slaapkamer 3
Aan de voorzijde gelegen slaapkamer (2,68 m. x 2,09 m.). Het hardhouten kozijn is v.v. enkel glas.

Slaapkamer 4
Aan de achterzijde gelegen slaapkamer ( 2,75 m. x 2,09 m.). Er is een inbouwkast. Het hardhouten kozijn is v.v. HR++ glas (2020).

De doucheruimte
Deze geheel betegelde ruimte (ca. 2 m²) is v.v. een douche.

Tweede verdieping

Deze ruimte (nokhoogte 1,75 m, zie plattegrond) is in gebruik als bergruimte.

Tuin

De diepe achtertuin (18,50 m. x 7,90/5,10 m.) is v.v. bestrating ,diverse bomen en vaste beplanting. Aan de straatzijde vindt u een looppoort en aan de achterzijde van de tuin is een carport met een stalen kanteldeur. Voor de kanteldeur heeft u een eigen parkeerplaats.

Bijzonderheden

- 2 onder 1 kapwoning
- Eigen parkeerplaats
- Ruime achtertuin
- Aparte keuken, bijkeuken en extra kamer
- 4 slaapkamers
- Mogelijkheden tweede verdieping
- Eenvoudige doucheruimte
- Woning is deels v.v. dubbel (HR/HR++) glas en enkel glas
- U dient rekening te houden met verduurzaming en modernisering

Brochure(s) en overige bijlagen

Sluiten

Recent bekeken