slide
Outstanding Agents. Outstanding Results. DIVA staat voor ‘Ster’: wij willen dan ook uitblinken in optimale service en kwaliteit

Stijl Klokkenfabriek

Oude Haven, 2871 DJ, Schoonhoven
from €555,000 to €898,500

Description

De Klokkenfabriek

Wonen in het bruisende centrum van Schoonhoven, tussen winkels, cultuur en de horeca, maar toch op een rustige locatie? Dan is dit de perfecte plek. In deze voormalige oude klokkenfabriek van Dhr. L.F. van Kan, daterend uit 1903 realiseren wij 6 mooie, comfortabele appartementen. De architectuur en sfeer van dit monumentale pand zal worden behouden, en de woningen voldoen aan de meest uitgebreide woonwensen. Dit prachtige pand bevindt zich aan een mooie gracht, omgeven door prachtige bomen en mooie monumentale panden met winkels en horeca op loopafstand. De klokkenfabriek is een begrip in dit schilderachtige stadscentrum.
Inmiddels is de verbouw van de Klokkenfabriek al begonnen en wordt eind 2025 opgeleverd.
+ Read more

Surroundings

Schoonhoven

Het stadje is vooral bekend om zijn zilverindustrie en het werk van ambachtelijke goud- en zilversmeden. Het kleinschalige karakter van de stad, met een eeuwenoud stratenpatroon, havens en singels, monumenten en zilverwerkplaatsen vraagt om een ontdekkingstocht te voet. Deze stad wordt niet voor niets ´De Zilverstad´ genoemd. Maar er is meer te ontdekken in Schoonhoven. Leuke winkelstraatjes, de weekmarkt, historische panden, diverse sportmogelijkheden, scholen, culturele activiteiten en diverse horeca. Denk daarbij nog de prachtige natuur in de groene en waterrijke omgeving waar u heerlijk kunt recreëren zoals fietsen, wandelen of misschien wel kanoën. Bovendien rijdt u binnen 10 minuten op de A2 richting Utrecht/Amsterdam, of via de N210 om in 40 minuten in Gouda of Rotterdam te zijn. Het busstation is eveneens binnen handbereik. U merkt; Schoonhoven heeft werkelijk voor iedereen veel te bieden. Stap eens op de veerpont en ontdek ook aan de overkant de mooie landelijke omgeving en fietsroutes.
+ Read more

Features

Features
Floor Surface 92-162 m²
Plot size 291 m²
Content 250-480 m³
Number of listings 6
Dates
Start construction Juni 2025
Start delivery December 2025
+ Read more

Object types

Stijl Klokkenfabriek

from €555,000 to €898,500
Woning A bevindt zich links op de begane grond.
Via de hoofdingang links van het complex loopt u de gang door naar achter. Dan gaat u rechts een gang in waar u woning A direct aan uw rechterhand vindt. Het is de eerste woning links beneden.
Welkom in woning A:

U loopt naar binnen de hal in, hier bevinden zich de entree en het toilet. Vervolgens treedt u een deur door naar de woonkamer. Hier wordt u verwelkomt door een mooie lichte ruimte. Een ruimte voor uw bankstel, kasten en eethoek. Hier ziet u aan uw linkerkant een L-keuken.
U draait zich om en zie door de grote ramen de oude gracht. Wat een mooi uitzicht! En wat een lichtval! U loopt naar de voorkant van de woning. De aandacht wordt naar boven getrokken, wat is dat? Wat een leuke speelse vide, en wat een ruimte naar boven! U gaat hier de trap op.

2e verdieping
Boven aangekomen wordt u verrast door de ruimte wat ook gelijk de eerste slaapkamer is. Door de slaapkamer heen komt u terecht in een halletje wat zicht opsplits naar 3 ruimtes. Links de badkamer, rechtdoor een extra kamer, en rechts de cv-ruimte.

Berging
Bij deze woning behoord ook een berging.
Deze vindt u tegenover de ingang van uw woning.
+ Read more
Floor Surface 92-162 m²
Content 250-480 m³
Number of listings 6
Start construction Juni 2025
Start delivery December 2025