slide
Outstanding Agents. Outstanding Results. DIVA staat voor ‘Ster’: wij willen dan ook uitblinken in optimale service en kwaliteit
New for sale

For sale: Zuideinde 1, 7875 CC Exloo

€795,000
Type of residence Leisure
Plot size 1,135 m²
Acceptance By consultation
Status New for sale

Note

General

Vrijstaande woning met groepsaccommodatie en Bed & Breakfast (7 kamers met eigen sanitair).

Wilt u fraai vrijstaand wonen met een Bed & Breakfast of groepsaccommodatie? Dit aangeboden object biedt alle mogelijkheden! In het zakelijke gedeelte bevinden zich maar liefst 7 slaapkamers met eigen sanitair (douche, toilet en wastafel) zijn. Het is eventueel ook geschikt voor wonen met een praktijk... More info
  • Features

    All characteristics
    Type of residence Leisure
    Construction period 1957
    Status New for sale
  • Location

Features

Offer
Reference number 00002
Asking price €795,000
Furnishing Yes
Furnishing Furnished
Status New for sale
Acceptance By consultation
Construction
Type of residence Leisure
Type of construction Existing estate
Construction period 1957
Certifications Fire safety
Surfaces and content
Plot size 1,135 m²
Content 1,200 m³
Outdoors
Location Forest border, Sheltered location
Local amenities Bank within 500 meters, Cashmachine at 500 meters to 1000 meters, Recreation within 500 meters, Restaurant at 500 meters to 1000 meters, Shop at 500 meters to 1000 meters, Supermarket at 500 meters to 1000 meters
Accessibility Busstop within 500 meters
Garden
Type Front yard
Orientation West
Has a backyard entrance Yes
Condition Beautifully landscaped
Garden 2 - Type Back yard
Garden 2 - Orientation East
Garden 2 - Condition Well maintained
Energy consumption
Energy certificate C
Features
Number of parking spaces 10
Cadastral informations
Cadastral designation Borger-Odoorn R 136
Area 1,135 m²
Ownership Full ownership

Description

Vrijstaande woning met groepsaccommodatie en Bed & Breakfast (7 kamers met eigen sanitair).

Wilt u fraai vrijstaand wonen met een Bed & Breakfast of groepsaccommodatie? Dit aangeboden object biedt alle mogelijkheden! In het zakelijke gedeelte bevinden zich maar liefst 7 slaapkamers met eigen sanitair (douche, toilet en wastafel) zijn. Het is eventueel ook geschikt voor wonen met een praktijkruimte of een kantoor aan huis, dubbele bewoning of mantelzorg!.

De toegestane activiteit (bestemming) is gemengd. Binnen deze activiteit is wonen toegestaan (niet zijnde wonen t.b.t. het bedrijf). Hierdoor is er een 100% financiering mogelijk! Het is werkelijk fantastisch gelegen aan de rand van het dorp, in het hart van “Unesco Global Geopark de Hondsrug”, te midden van bos, heide, landerijen, weilanden en met een schitterend uitzicht over de es met prachtige glooiingen van het landschap. Het geheel is gelegen op 1.135 m2 eigen grond op loopafstand van alle benodigde (dagelijkse) voorzieningen.

Korte samenvatting van het aangebodene:
Het betreft een prachtig gesitueerde vrijstaande woning met aangebouwde groepsaccommodatie waarin zich 6-7 kamers bevinden die alle voorzien zijn van eigen sanitair (douche, toilet en wastafel). De accommodatie is geschikt voor groepen van circa 18-21 personen.

Aantal kamers/bedden: 6-7 kamers, met 18-21 bedden. Alle kamers zijn voorzien van eigen sanitair (douche, toilet en wastafel). Er is een luxe kamer tweepersoons kamer op de begane grond, die niet standaard bij de verhuur van de groepsaccommodatie inbegrepen is, maar desgewenst er extra bij kan worden gehuurd. Vandaar dat er in principe sprake is van 6 kamers en dus eventueel een 7e die ook voor de woning gebruikt kan worden.

Voorzien van diverse opstallen, waaronder:

Een vrijstaande woning met kantoorruimte en een slaapkamer met badkamer (slaapkamer 5 van de groepsaccommodatie) op de begane grond en op de verdieping o.a. 4 slaapkamers en een badkamer;

De groepsaccommodatie. Op de begane grond zijn er 4-5 slaapkamers en op de verdieping zijn er 2 slaapkamers;

Opslagruimte

Infrastructurele voorzieningen, bestaande uit: Onder andere de verharde parkeerplaatsen, bebording, het terras, oriëntatieverlichting, internet en de nutsvoorzieningen.

Recreatieve voorzieningen, bestaande uit: In de groepsaccommodatie bevindt zich een verblijfsruimte (circa 60 m²) met een eet- en een zitgedeelte. Hier zijn een onder andere een TV, radio, dvd-speler en spelletjes beschikbaar

Bedrijfsinventaris: Het betreft een bedrijfsgerelateerd vastgoedobject dat beoordeeld is op basis van het handelspotentieel. Voor dit soort objecten houdt dat in dat zaken als een klantenbestand en bedrijfsinventaris onlosmakelijk verbonden zijn aan het vastgoed. Deze zaken maken daarom deel uit van het aangebodene

Overige zaken: De toegestane activiteit (bestemming) is gemengd. Binnen deze activiteit is wonen toegestaan (niet zijnde wonen t.b.t. het bedrijf). Er is dus sprake van een woonbestemming, hierdoor is een 100% financiering mogelijk, mits er voldoende inkomen aanwezig is van buitenaf (die geen betrekking heeft op het aangebodene)

Layout

Woning:
Entree, hal met trapopgang (trapkast en kelder), toilet, woonkamer met serre, open haard en open keuken, kantoorruimte / bijkeuken en binnendoor naar de groepsaccommodatie.

De groepsaccommodatie.
Ruime kelder, verder een ruime recreatieruimte met bedrijfskeuken, 5 slaapkamers met eigen sanitair (douche, toilet en wastafel). Besloten tuin.

First floor

Woning:
Overloop, 4 slaapkamers, badkamer (douche, toilet en wastafel) en berging (technische ruimte)

De groepsaccommodatie.
Overloop, 2 slaapkamers met eigen sanitair (douche, toilet en wastafel), toilet en bergruimte.

Garden

Besloten tuin

Details

Uniek woon-/werkobject

Floor plans

Brochure(s) and other documents

ZonZone

Close

Recently viewed