slide
Outstanding Agents. Outstanding Results. DIVA staat voor ‘Ster’: wij willen dan ook uitblinken in optimale service en kwaliteit
New for sale

For sale: Kartuizerveld 30, 3273 AK Westmaas

€450,000
Type of residence House, single-family house, corner house
Plot size 270 m²
Liveable area 114 m²
Acceptance By consultation
Status New for sale

Note

General

Ruimte, comfort en een heerlijke tuin – een fijne gezinswoning op een rustige plek. Aan het Kartuizerveld 30 staat deze geschakelde hoekwoning met een woonoppervlakte van circa 114 m² op een royaal perceel van 270 m² eigen grond. De woning is gebouwd in 1968, uitstekend onderhouden en ideaal voor wie net een stapje meer zoekt: vier slaapkamers, een grote oprit voor meerdere auto’s, een garage,... More info
  • Features

    All characteristics
    Type of residence House, single-family house, corner house
    Construction period 1968
    Status New for sale
  • Location

Features

Offer
Reference number 00692
Asking price €450,000
Status New for sale
Acceptance By consultation
Construction
Type of residence House, single-family house, corner house
Type of construction Existing estate
Construction period 1968
Roof materials Tiles
Rooftype Front gable
Certifications Energy performance advice
Isolations Floor, Insulated glazing, Roof, Wall
Surfaces and content
Plot size 270 m²
Floor Surface 114 m²
Content 430 m³
Surface area other inner rooms 23 m²
Layout
Number of floors 3
Number of rooms 5 (of which 4 bedrooms)
Number of bathrooms 1 (and 1 separate toilet)
Outdoors
Location On a quiet street, Residential area
Garden
Type Front yard
Orientation West
Condition Normal
Garden 2 - Type Back yard
Garden 2 - Main garden Yes
Garden 2 - Orientation East
Garden 2 - Has a backyard entrance Yes
Garden 2 - Condition Normal
Energy consumption
Energy certificate C
Energy index 1.86
Boiler
Type of boiler Vaillant
Heating source Gas
Year of manufacture 2016
Combiboiler Yes
Boiler ownership Owned
Features
Number of parking spaces 4
Number of covered parking spaces 1
Water heating Central heating system
Heating Central heating, Fireplace, Partial Floor heating
Ventilation method Natural ventilation
Bathroom facilities Bath, Shower, Toilet, Washbasin furniture
Parking Attached stone
Has cable TV Yes
Has a fireplace Yes
Has a flue tube Yes
Has fibre optical cable Yes
Garden available Yes
Has a garage Yes
Has a phone line Yes
Has an internet connection Yes
Has a skylight Yes
Cadastral informations
Cadastral designation Westmaas C 302
Area 270 m²
Range Entire lot
Ownership Full ownership

Description

Ruimte, comfort en een heerlijke tuin – een fijne gezinswoning op een rustige plek. Aan het Kartuizerveld 30 staat deze geschakelde hoekwoning met een woonoppervlakte van circa 114 m² op een royaal perceel van 270 m² eigen grond. De woning is gebouwd in 1968, uitstekend onderhouden en ideaal voor wie net een stapje meer zoekt: vier slaapkamers, een grote oprit voor meerdere auto’s, een garage, een ruime achtertuin met hottub en een sfeervolle overkapping met houtkachel. Binnen geniet u van een lichte doorzonwoonkamer, een houtgestookte open haard, vloerverwarming en een complete keuken. Een perfecte woning voor doorstromers, goedverdienende starters of gezinnen die ruimte en comfort zoeken op een rustige locatie.

Wonen in een rustige, groene en kindvriendelijke omgeving. Het Kartuizerveld is een rustige straat waar kinderen veilig kunnen spelen. De directe woonomgeving is groen opgezet en autoluw. Basisvoorzieningen zoals basisscholen, sportverenigingen en enkele buurtwinkels zijn in de omgeving aanwezig. Voor grotere winkels en supermarkten bent u binnen enkele minuten in het centrum van het dorp. Ook liggen de uitvalswegen richting Rotterdam en Brabant prettig dichtbij, waardoor de woning rustig woont maar toch goed bereikbaar is.

Pluspunten op een rij:
- Geschakelde hoekwoning
– Circa 114 m² woonoppervlakte
– Perceel 270 m²
– Vier slaapkamers
– Grote oprit voor meerdere auto’s
– Garage met vernieuwd dak
– Sfeervolle overkapping met houtkachel
– Hottub
– Doorzonwoonkamer met open haard
– PVC-vloer met vloerverwarming
– Dak-, spouw- en vloerisolatie
– Isolatieglas
- Kunststof kozijnen op eerste en tweede verdieping
– Rustige, kindvriendelijke straat
– Tuin op het oosten.

Installaties, sanitair en voorzieningen: De woning is technisch goed bijgehouden en beschikt over moderne en betrouwbare installaties. De cv-ketel (Vaillant EcoTec Plus VHR25-30, 2016) is in juni 2024 onderhouden door De Eilanden en is volledig in eigendom. In de woonkamer en keuken ligt vloerverwarming. Rookmelders zijn geplaatst in 2023 en de schoorsteenkanalen zijn in 2025 geveegd, waarbij de trek goed is bevestigd. De woning heeft geen zonnepanelen of mechanische ventilatie. De badkamer is uit 1999 en netjes uitgevoerd. De keuken is vernieuwd in 2020 en de apparatuur functioneert goed. Alle afvoeren lopen goed door en de woning is aangesloten op het gemeentelijk riool, zonder bekende gebreken. De hemelwaterafvoer van de overkapping is aangesloten op een infiltratiekrat van 300 liter in de tuin.

Indeling.
Begane grond: De ruime entree met meterkast, trapopgang, trapkast en toilet met urinoir geeft toegang tot de lichte doorzonwoonkamer. De gestuukte wanden, PVC-vloer met vloerverwarming en houtgestookte open haard zorgen voor een warme en comfortabele leefruimte. Dubbele tuindeuren verbinden de woonkamer direct met de achtertuin. De keuken ligt aan de achterzijde en is ingericht met een 6-pits fornuis met oven, afzuigkap, vaatwasser, magnetron, koelkast en vriezer.

Eerste verdieping: Hier bevinden zich drie slaapkamers, waarvan twee ruime kamers en een derde kamer die ideaal is als kinderkamer of werkkamer. De kunststof kozijnen zorgen voor onderhoudsarm wooncomfort. De badkamer is functioneel en voorzien van een douche, ligbad, toilet en wastafelmeubel.

Tweede verdieping: Via een vaste trap bereikt u de zolderverdieping. Aan de voorzijde bevindt zich de CV-opstelling en extra bergruimte. De grote zolderkamer is vergroot met een dakkapel met kunststof kozijnen en vormt een volwaardige vierde slaapkamer.

Buitenruimte: De achtertuin ligt op het oosten en is verzorgd aangelegd. De overkapping met houtkachel is een fijne plek om het hele jaar door buiten te zitten. De hottub geeft de tuin een luxe en ontspannen sfeer. De garage (met vernieuwd dak) en de grote oprit voor meerdere auto’s maken het geheel compleet.

Een ruime, goed onderhouden woning met vijf slaapkamers, een grote tuin en veel wooncomfort. Kom kijken en ontdek zelf waarom wonen aan het Kartuizerveld 30 zo prettig is.

Floor plans

Virtual tour

ZonZone

Close

Recently viewed